فرماندار:

فرماندار ارومیه گفت: برای توسعه ارومیه از پیشنهادات سمن‌ها استقبال می‌کنیم.

کد خبر: ۴۹۹۵۵
۱۴:۵۰ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۸

برای توسعه ارومیه از پیشنهادات سمن‌ها استقبال می‌کنیم

دیدارنیوز ـ علیرضا ملامحمدی زاده پنجشنبه سوم بهمن ماه در نشست صمیمی با سازمان‌های مردم نهاد آذربایجان غربی که در فرمانداری برگزار شد، افزود:تمام تلاش ما این است که حال مردم شهرستان ارومیه خوب باشد و در همین راستا نیز از پیشنهادات سازنده سمن‌ها استقبال می‌کنیم.
 
وی افزود:صدور مجوز برای سمن‌های خیریه در فرمانداری ارومیه را چند سال است که متوقف کرده ایم و مجوز تنها به شرط کار تخصصی صادر می‌شود.
 
ملامحمدی زاده با اعلام اینکه فعالیت سمن‌ها در انتخابات ممنوع است، افزود: سالن‌های ادارات محیط زیست و ورزش و جوانان شهرستان ارومیه، با هماهنگی‌های لازم می‌تواند در اختیار سمن‌ها قرار گیرد.
 
وی با بیان اینکه موسسات خیریه باید آورده خود را داشته باشند، تصریح کرد: موسسات خیریه با سایر سازمان‌ها متفاوت بوده و افرادی که تحت حمایت موسسه‌های خیریه قرار می‌گیرند از لیست ادارات دولتی مانند کمیته امداد خارج می‌شوند، بنابراین آن‌ها باید آورده داشته باشند تا در صورت انحلال موسسه، افراد تحت پوشش چند ماه، گذران زندگی داشته باشند.
 
وی ادامه داد: اعتقاد دارم که مدیران دستگاه‌های دولتی باید در حوزه سمن‌ها و جنس فعالیت آنها، توانمند شوند تا از بروکراسی‌های اداری کاسته شود.
 
فرماندار ارومیه یادآور شد: مرجع صادر کننده مجوز سمن ها، باید کار نظارت بر فعالیت و مباحث مالی سمن‌ها را داشته باشد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم