معاون استاندار مازندران:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران، خواستار سرمایه گذاری هلدینگ‌ها در حوزه‌های مختلف اقتصادی و کشاورزی در استان شد.

کد خبر: ۴۹۸۸۶
۱۶:۰۹ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

هلدینگ‌ها برای سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف مازندران ورود کنند

دیدارنیوز ـ  حسن خیریان پور عصر چهارشنبه در نشست با مدیران شرکت سرمایه گذاری شصتا اظهار داشت: امیدواریم این شرکت سرمایه گذاری مناسبی در حوزه‌های صنعت، زراعت چوب، کشاورزی، گردشگری، دامپروری و سایر حوزه‌ها در استان داشته باشد.
 
وی با بیان اینکه شرکت شصتا در راستای طرح توسعه از برخی واحد‌های تولیدی استان بازید داشته است، افزود: بازدید از بندرامیرآباد بهشهر از جمله برنامه‌های مدیران این شرکت در استان بوده است.
 
حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعتف معدن و تجارت مازندران نیز در این نشست با اشاره به ظرفیت شرکت سرمایه گذاری شصتا، خواستار سرمایه گذاری این شرکت در حوزه‌های مختلف برای رونق تولید و اشتغال در استان شد.
 
وی فلورین را از مهمترین مواد معدنی در استان دانست و با بیان اینکه مازندران رتبه دوم این ماده معدنی را در کشور دارد، گفت: رتبه دوم ذخیره این ماده معدنی در استان به شمار می‌رود.
 
وی شمار معادن فلورین را در استان چهار معدن با ۳۰ هزار تن ظرفیت استخراج اعلام کرد و گفت: یک پنجم تولید فلورین کشور در مازندران انجام می‌شود.
 
قوانلو با عنوان اینکه اکثر معادن مازندران غیرفعال است، تصریح کرد: عمده ماده فلورین ببه صورت خام از استان خارج می‌شود درحالیکه قابلیت سرمایه گذاری از سوی شرکت‌های بزرگ نظیر شصتا در ان وجود دارد.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم