سخنگوی شورای اصلاح‌طلبان استان کرمان با برشمردن کاندیدا‌های شاخص اصلاح‌طلب در استان کرمان بیان کرد: کاندیدا‌های شاخص اصلاح‌طلب در شهرستان‌های سیرجان، بم، جیرفت و زرند عدم احراز شده اند و در این شهرستان‌ها کاندیدای شاخصی نداریم، اما در شهرستان‌های کهنوج و رفسنجان مشکلی نداریم ضمن آنکه در شهربابک نیز چند کاندیدای اصلاح طلب عدم احراز و تعدادی نیز تایید شده‌اند.

کد خبر: ۴۸۷۲۱
۱۲:۱۲ - ۲۳ دی ۱۳۹۸

از تایید صلاحیت اصلاح‌طلبان در استان کرمان چه خبر؟

دیدارنیوز ـ محمد میرزایی در خصوص اینکه آیا اصلاح‌طلبان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان کرمان لیستی را ارایه خواهند داد، گفت: ما به دنبال ارایه لیست نهایی هستیم منتهی کمافی‌السابق مورد بی‌مهری ناظرین شورای نگهبان قرار گرفته‌ایم به‌طوری‌که در اکثر شهرستان‌های استان کرمان تمامی کاندیدا‌های اصلاح‌طلب عدم احراز یا رد صلاحیت شده‌اند.
 
وی از تلاش جبهه اصلاح طلبان استان کرمان برای ارایه لیست نهایی، سخن به میان آورد و عنوان کرد: در کرمان یک کاندیدای شاخص ما تایید صلاحیت شده است منتهی کاندید دوم ما با وجود آنکه از بچه‌های جبهه و جهاد و حافظ کل قرآن بوده و دارای سابقه عالی است، متاسفانه عدم احراز برای او زده‌اند.
 
سخنگوی شورای اصلاح‌طلبان استان کرمان اظهار کرد: شرایط عمومی کشور ایجاب می‌کرد که روند منصفانه‌ای در تایید صلاحیت‌ها پیش گرفته شود که تشویقی برای مشارکت بیشتر مردم در انتخاباپ پیش رو باشد که متاسفانه عکس آن عمل شد.
 
وی با برشمردن کاندیدا‌های شاخص اصلاح‌طلب در استان کرمان بیان کرد: کاندیدا‌های شاخص اصلاح‌طلب در شهرستان‌های سیرجان، بم، جیرفت و زرند عدم احراز شده اند و در این شهرستان‌ها کاندیدای شاخصی نداریم، اما در شهرستان‌های کهنوج و رفسنجان مشکلی نداریم ضمن آنکه در شهربابک نیز چند کاندیدای اصلاح طلب عدم احراز و تعدادی نیز تایید شده‌اند.
 
میرزایی گفت: انتظار داشتیم که ناظرین شورای نگهبان منصف‌تر و واقع‌بین‌تر عمل کند مخصوصا اکنون که مشکل اساسی کشور تا حدودی روشن شده و بحث کفایت و کارآمدی و داشتن مجلس قوی در راستای ارتقای کفایت و کارآمدی امور اجرایی، امری حیاتی و مهم بود.
 
وی به راهکار‌های تشکیل مجلس قوی اشاره کرد و ادامه داد: اگر مردم بتوانند از بین گزینه‌های مختلفی با گرایش‌های مختلفی، انتخاب خود را در یک محیط رقابتی سالم، انجام دهند قطعا افراد توانمند به مجلس شورای اسلامی ورود پیدا خواهند کرد و در نتیجه مجلس قوی نیز تشکیل خواهد شد.
 
سخنگوی شورای اصلاح‌طلبان استان کرمان با اشاره به شهادت سردار سرافراز جهان اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، عنوان کرد: شهادت ایشان واقعا باعث وحدتی در ملت و جامعه ایرانی شد و انتظار می‌رفت که اثر خودش را در امور اجرایی کشور بگذارد که متسفانه به دلیل برخی اتفاقات شاهد آن نیستیم.
 
میرزایی خاطر نشان کرد: شرط اول پیروزی نظام جمهوری اسلامی، کارآمدی است و کارآمدی نیز در گرو انتخابات سالم و شرکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم