از سوی هلال احمر کرمانشاه؛

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون محموله ۲۰ تنی مواد غذایی در حال ارسال به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان است، گفت: در صورت نیاز بالگرد، نیرو و امکانات دیگر را نیز به این مناطق اعزام می‌کنیم.

کد خبر: ۴۸۷۱۸
۱۱:۵۳ - ۲۳ دی ۱۳۹۸

محموله ۲۰ تنی مواد غذایی برای سیل زدگان‌سیستان و بلوچستان ارسال شد

دیدارنیوز ـ عادل شفیعی درباره برنامه هلال احمر استان برای ارسال کمک به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: هم اکنون یک تریلی مواد غذایی شامل برنج، روغن، حبوبات و... در حال ارسال به این منطقه است.
 
وی ادامه داد: این محموله حدودا ۲۰ تنی شامل بسته‌های غذایی ۷۲ ساعته و یک ماهه است و می‌تواند نیاز هزار خانوار را پوشش دهد.
 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با بیان اینکه تا کنون فقط در همین زمینه از هلال احمر استان کرمانشاه درخواست کمک شده، یادآور شد: هر زمان که درخواستی در زمینه اعزام نیرو و سایر امکانات دریافت کنیم، اقدامات لازم را در این زمینه انجام خواهیم داد، اما تاکنون درخواستی در این بخش نداشتیم.
 
شفیعی از آماده‌باش بالگرد هلال احمر استان هم خبر داد و تاکید کرد: اگر درخواستی برای اعزام بالگرد وجود داشته باشد در این زمینه هم آماده هستیم، اما هم اکنون چهار فروند بالگرد در مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان مستقر است.
 
وی درباره جمع‌آوری کمک‌های مردمی نیز تاکید کرد: فعلا در این بخش نیز درخواستی نداشتیم.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم