معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا:

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار آستارا، گفت: واحد‌های صنفی اطراف پایانه مرزی آستارا باید کاربری تجاری و پروانه کسب و کار داشته باشند.

کد خبر: ۴۸۵۶۴
۱۲:۲۹ - ۲۲ دی ۱۳۹۸

واحد‌های صنفی اطراف پایانه مرزی آستارا باید پروانه کسب داشته باشند

دیدارنیوز ـ کامبیز لقمانی مقدم با بیان اینکه از هر گونه فعالیت تجاری غیرقانونی در اطراف پایانه مرزی آستارا جلوگیری خواهد شد، اظهار کرد: تبدیل حیاط، انباری یا پارکینگ به مغازه مصداق تخلف است و اتاق اصناف و شهرداری آستارا باید به سرعت نسبت به شناسایی واحد‌های متخلف و قانونمند کردن آن‌ها اقدام کنند.
 
وی افزود: اعمال عقب نشینی و صدور پروانه کسب از اهرم‌های در اختیار دستگاه‌های مرتبط برای ساماندهی واحد‌های تجاری است و از آن‌ها باید برای سامان مغازه‌ها و دست فروشان استفاده کنند.
 
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری آستارا ادامه داد: تقویت نیروی انتظامی در مبادی ورودی و محوطه گمرک و پایانه مرزی آستارا، برخورد با دلالان و دست فروشان متخلف، دقت عمل بیشتر ارزیابان گمرک و کنترل کارت‌های تردد داد و ستد کنندگان بسیار مهم است.
 
وی با بیان اینکه شهرستان مرزی آستارا با سه مرز زمینی، دریایی و ریلی با کشور جمهوری آذربایجان مرتبط است، تصریح کرد: گمرک و پایانه مرزی آستارا از مبادی مهم صادرات و واردات کالا محسوب شده و از پرتردد‌ترین مرز‌های کشور است.
منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم