پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

مسدود شدن جاده آستارا – اردبیل

از نخستین ساعات بامداد امروز (جمعه 8 فروردین 1399)، با اعمال تدابیر از سوی ستاد کرونای کشور و به تبعیت از آن در ستاد کرونای بندر مرزی آستارا، محور اصلی و ترانزیتی این شهرستان، از حدفاصل تونل حیران در غرب استان گیلان به شهرستان نمین در استان اردبیل به روی کلیه خودروهای سواری متردد مسدود شد.

محموله جوجه قاچاق در آستارا توقیف شد

سرهنگ محمد نمازی بیان کرد: جوجه ها روز گذشته در ایستگاه بازرسی قلعه محور اردبیل-آستارا در بازرسی از یک دستگاه کامیون باری کشف شدند و یک متهم ۵۲ ساله، به مرجع قضایی معرفی شد.
فرماندار آستارا خبر داد

کمک یک میلیاردی خیران آستارا به بیمارستان/ پیگیری تجهیز بیمارستان قدیمی

فرماندار آستارا ضمن تأکید بر الزام تجهیز بیمارستان قدیمی آستارا، از کمک یک میلیارد تومانی خیران این شهرستان برای نصب دستگاه سی تی اسکن و تجهیز بیمارستان شهید دکتر بهشتی، خبر داد.
نماینده وزیر بهداشت در گیلان:

ورود مسافران به گیلان مصیبت عظمی است

نماینده وزیر بهداشت در گیلان با بیان اینکه ورود مسافران به گیلان مصیبت عظمی در شرایط کنونی است، افزود: حضور مسافران در گیلان یک بحران جدیدی را قرار است در استان به وجود بیاورد.
استاندار گیلان مطرح کرد:

ممنوعیت برپایی چادر توسط مسافران در گیلان

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه براساس نظر کارشناسان بهداشت محیط، اقامتگاه‌های موقت نیز موجب تراکم جمعیت می‌شود، از ممنوع بودن برپایی هرگونه چادر توسط مسافران در اقصی نقاط استان خبر داد.
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها