استاندار گلستان خبرداد:

استاندار گلستان گفت: در ۸ ماهه امسال تعداد فوتی های ناشی از تصادفات در استان ۲۶۲ نفر بوده که این تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۱۵ درصد کاهش داشته است.

کد خبر: ۴۷۰۶۲
۱۵:۰۰ - ۱۲ دی ۱۳۹۸

دیدارنیوز- هادی حق شناس امروز پنجشنبه ۱۲ دی ماه در هفتمین جلسه شورای ترافیک و جلسه راهبردی کمیسیون تصادفات استان، با بیان اینکه تهیه فیلم های آموزشی و هشدارهای ایمنی جهت کاهش تصادفات جاده ای ضروری است، اظهار کرد: رانندگان، سرنشینان و عابران پیاده، بیشترین تأثیر و سهم را در بروز تصادفات رانندگی دارا هستند و ارائه آموزش های لازم، در کاهش تصادفات مؤثر است.

وی، توسعه راه‌ها و اصلاح جاده‌های استان را امری ضروری دانست و افزود: فرهنگ سازی و مهندسی ترافیک از راهکارهای اصلی کاهش آمار تصادفات رانندگی و خسارات جانی و مالی است.

استاندار گلستان بر تدارک خط ویژه جهت تردد آمبولانس برای بیمارستان ۵ آذر، توسط فرمانداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر گرگان با همکاری پلیس راه تأکید کرد و گفت: با این حرکت و رساندن به موقع مصدومان به مراکز درمانی، آمار فوتی ها به حداقل خواهد رسید.

به گزارش ایسنا به نقل از استانداری گلستان، فرمانده نیروی انتظامی استان نیز در این جلسه، با اشاره به اینکه کاهش تصادفات جاده ای مساعدت و همکاری همه دستگاههای اجرایی و خدماتی استان بخصوص مردم را می طلبد، تصریح کرد: دستگاههای اجرایی آمار تصادفات و فوتی ها استان را بررسی کرده و راهکارهای مرتبط با کاهش تصادفات را ارائه کنند.

سردار روح الامین قاسمی در پایان یادآور شد: مشکلات بریدگی های استان بررسی و جهت اصلاح آن گام‌های خوبی برداشته شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم