استاندار گلستان خبرداد:

استاندار گلستان با اشاره به آخرین روند بازسازی مناطق سیل‌زده گمیشان، گفت: با تغییر کاربری یک زمین اهدایی برای سایت اداری به مسکونی در شهرستان گمیشان، ۵۰ واحد مسکونی در این زمین احداث می‌شود.

کد خبر: ۴۶۸۵۵
۱۰:۱۴ - ۱۱ دی ۱۳۹۸

اختصاص زمین سایت اداری گمیشان به ساخت مسکن برای سیل‌زدگان

دیدارنیوز ـ هادی حق‌شناس شامگاه سه‌شنبه ۱۰ دیماه در جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان گلستان، اظهار کرد: از ۷۷۰۸ واحد مسکونی احداثی در مناطق سیل زده استان، تعداد بسیار کمی هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند.
 
وی افزود: به انتهای کار بازسازی مناطق سیل زده نزدیک می‌شویم و نیاز است همه دستگاه‌ها با همکاری و همدلی بیشتر کار را به اتمام برسانند.
 
استاندار گلستان بیان کرد: بیش از ۹۶ درصد کشاورزان خسارت دیده از سیل مبالغ کمک بلاعوض خود را دریافت کردند. پس از همپوشانی پرونده‌های پژوهشگاه فضایی و جهادکشاورزی خسارات مابقی کشاورزان نیز پرداخت می‌شود.
 
وی یادآور شد: مصوبه کارگروه‌ها در پرداخت تسهیلات کشاورزی بیش از ۲۳۰ میلیارد تومان بوده است که ۱۳۰ میلیارد تومان پرداخت شده و ۱۰۰ میلیارد تومان پرداخت نشده است.
 
به نقل از استاندرای گلستان، حق‌شناس گفت: به نظر می‌رسد به دلیل کوتاه بودن زمان بازپرداخت یا عدم اطلاع رسانی درست، این مقدار پرداخت نشده باشد که کمیته‌ای مسئول پیگیری این موضوع شده تا در پرداخت تسهیلات به کشاورزان تسریع شود.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم