جامعه روحانیت مبارز، نه برای تهران و هیچ شهر دیگری در کشور کاندیدا معرفی نخواهد کرد.

کد خبر: ۴۴۱۸۷
۰۸:۵۷ - ۱۷ آذر ۱۳۹۸

دیدارنیوز - حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی در خصوص اینکه آیا جامعه روحانیت مبارز لیستی از کاندیدا برای مجلس شورای اسلامی ارائه می کند یا خیر ، تصریح کرد: در جلسات شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز تصمیم بر این است که ما نه برای تهران و هیچ شهر دیگری در کشور کاندیدای معرفی نخواهیم کرد.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز افزود: ما یک وظیفه داریم که همه مردم را دعوت کنیم به حضور و مشارکت فعال در انتخابات و برای حق تعیین سرنوشتشان هم حضور پیدا کنند.

 پورمحمدی یادآور شد: باید مردم را هدایت بکنیم به انتخاب خوب، بهترین ها، آن افرادی که برای کشور و خود مردم مفید باشند و به آرمان‌ها، مصلاح و منافع ملی خوب بیاندیشند.

وی ادامه داد: به نیروی های ارزشی، متدین، مومن، انقلابی و وفادار به نظام و رهبری هم توصیه کردیم که شما با هم متحد شوید و جمع بشوید، ما از وحدت، هماهنگی و انسجام شما حمایت می‌کنیم ؛ اگر به این جمع بندی رسیدند طبعا از مردم هم دعوت می کنیم که به این جمع مومنین و بهترین ها رای بدهند.

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: مواردی که ذکر کردم، مواردی بوده که در شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گرفته شده و همین روال را هم ان شاءالله ادامه خواهیم داد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم