معاون آموزشی و پژوهشی پزشکی قانونی کشور از نبود آزمایشگاه ژنتیک در همدان خبر داد و گفت: هیچ بهانه‌ای برای کیفیت پایین خدمت‌رسانی به مردم موجه نیست.

کد خبر: ۴۱۰۸۴
۱۳:۴۲ - ۱۹ آبان ۱۳۹۸

پزشکی قانونی همدان آزمایشگاه ژنتیک ندارد

دیدارنیوز ـ ظهر امروز آیین تکریم و تودیع مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان با حضور مسوولان استانی، کشوری و رئیس‌کل دادگستری برگزار شد.
 
معاون آموزشی و پژوهشی پزشکی قانونی کشور در این آیین اظهار کرد: آقای صالح فردی متواضع و صاحب دانش است که از مجموعه پزشکی قانونی خارج نشده و در مقام استادی و تخصص رادیولوژی این مجموعه را همراهی می‌کند.
 
امیرحسین مهدوی با اشاره به اینکه هیچ بهانه‌ای برای کیفیت پایین خدمت‌رسانی به مردم موجه نیست گفت: نیروی انسانی والا و تجهیزات خوب دو سرمایه پزشکی قانونی همدان است.
 
وی افزود: تجهیزات با فناوری در پزشکی قانونی نیاز به حمایت‌های مالی دارد که با وجود مسئولان استانی این مهم محقق خواهد شد.
 
وی در ادامه به نبود آزمایشگاه ژنتیک در همدان اشاره کرد و بر لزوم رفع این مشکل تأکید کرد.
 
مدیرکل سابق پزشکی قانونی استان همدان نیز گفت: جذب پزشک در این سازمان بسیار سخت و دشوار است و کمتر پزشکی با توجه به شرایط کاری این سازمان، از حضور در این مجموعه استقبال می‌کند.
 
علی‌احسان صالح با اشاره به اینکه تمام مراکز پزشکی قانونی شهرستان‌های استان همدان فعال است بیان کرد: در حال حاضر ساختمان ملایر، نهاوند و کبودراهنگ کامل شده است.
 
وی در ادامه از پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی ساختمان تویسرکان و اسدآباد خبر داد و گفت: گواهی پزشکی قانونی در همدان از اعتبار لازم برخوردار است که نشانه تلاش شبانه‌روزی همکاران در این مجموعه است.
 
در این مراسم آرتین کمالی به عنوان مدیرکل پزشکی قانونی استان وعده تامین و تجهیز پزشکی قانونی همدان به آزمایشگاه ژنتیک را داد.
 
در انتهای مراسم از خدمات علی‌احسان صالح تقدیر و آرتین کمالی به عنوان مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان معارفه شد.
منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم