پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

همایش جهانی «راه ابریشم» در همدان برگزار می‌شود

معاون امور عمرانی استانداری همدان از برگزاری همایش جهانی راه ابریشم با حضور ۱۶ کشور در همدان خبر داد و گفت: بخش خصوصی نظام یافته و فعالی در همدان وجود ندارد و همایش‌ها به صورت دولتی برگزار می‌شوند.
در انجمن سبز ایران تشکیل می‌شود:

کمیسیون ساماندهی مدیران صنایع استان یزد

رییس منطقه‌ای کنگره جهانی انرژی از تشکیل کمیسیون ساماندهی مدیران و کارشناسان صنایع استان یزد در انجمن سبز ایران خبرداد و گفت: هدف از تشکیل این کمیسیون، گردآوری دانش و تجربیات موجود در صنعت یزد و تسهیم آن در میان صنعتگران و همچنین ایجاد نظام تایید صلاحیت کارشنان و مدیران انرژی و تعمیم آن به دیگر صنایع است.

با متخلفان پسماندهای کشاورزی برخورد جدی میشود

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رزن گفت: اداره محیط زیست شهرستان رزن به طور جدی با کشاورزانی که نسبت به جمع آوری پسماند‌ها به ویژه پسماند‌های کشاورزی بی توجه باشند، برخورد می‌کند.

افزایش ۳ برابری نرخ پارچه لباس فرم مدارس

رئیس اتحادیه خیاطان همدان از افزایش قیمت پارچه خبر داد و گفت: امسال قیمت پارچه‌های تولید داخل با ۳ برابر رشد عرضه شده و افزایش قیمت تولید لباس فرم مدارس به این علت بوده است.
طی چند روز آینده...

کاهش دمای هوا در همدان

کارشناس مرکز پیش‌بینی هواشناسی استان همدان از کاهش ۲ یا ۳ درجه‌ای دمای هوا طی روز‌های آینده خبر داد.

سیر نزولی بازی‌های رایانه‌ای به دلیل عدم حمایت مسئولان

رئیس انجمن بازی‌ها و ورزش‌های الکترونیک استان همدان از فرصت‌سوزی در سایه بی‌مهری مسئولین ورزش استان خبر داد و گفت: روند رو به رشد انجمن بازی‌های رایانه‌ای و ورزش‌های الکترونیک به علت عدم حمایت مادی و معنوی اداره کل ورزش و جوانان و هیئت انجمن‌های ورزشی، روندی نزولی یافت.

«پست» غرامت مرسولات مفقودی را پرداخت می‌کند

مدیرکل پست استان همدان از پرداخت غرامت معادل ارزش واقعی محتویات مرسوله پستی خبر داد و گفت: چنانچه مشتریان هنگام تحویل مرسوله ارزش واقعی آن را اعلام کنند، در صورت بروز اتفاق و یا مفقودی بسته از اداره پست غرامت دریافت می‌کنند.
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها