پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی استان همدان خبر داد:

همدان میزبان «ایران باشکوه» و چینی‌ها

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان با اشاره به برگزاری رویداد ملی «ایران باشکوه» در همدان و همزمانی آن با سال نو چینی‌ها گفت: همدان میزبان توریست‌های کشور چین نیز خواهد بود.
مدیرکل دامپزشکی استان همدان خبر داد:

همدان، استانی امن در تولید فرآورده‌های دامی

مدیرکل دامپزشکی استان همدان با اشاره به اینکه همدان در بخش تولید فرآورده‌های دامی یکی از استان‌های امن محسوب می‌شود، گفت: تقاضای تولیدات دامی با توجه به امنیت ایجاد شده، در استان افزایش پیدا کرده است.

مه‌گرفتگی غلیظ در گردنه اسدآباد

مدیر اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان اسدآباد از مه گرفتگی غلیظ در گردنه اسدآباد خبر داد و گفت: در حال حاضر نیرو‌های راهداری در گردنه مستقر هستند و در حالت آماده باش قرار دارند.
معاون پژوهشی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و روش استان همدان خبر داد:

هوشمندسازی ۳۹.۷ درصد مدارس همدان

معاون پژوهشی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و روش استان همدان از هوشمندسازی ۳۹.۷ درصد مدارس استان خبر داد و گفت: در استان همدان ۲۵۵۸ مدرسه با ۱۲ هزار و ۶۱۱ کلاس وجود دارد که تاکنون از این تعداد ۳۹.۷ درصد هوشمند شده است.
معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان خبر داد:

خرید و دپوی ۱۰۰ هزار تن ماسه و نمک در راهدارخانه‌های همدان

معاون راهداری اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان همدان از خرید و دپوی ۱۰۰ هزار تن ماسه و نمک برای طرح زمستانی در راهدارخانه‌ها خبر داد و گفت: ۲۰ هزار تن نمک و ۸۰ هزار تن ماسه برای استان همدان خریداری و دپو شده است.
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر همدان تاکید کرد:

ضرورت طراحی و اجرای نماد‌های ماندگار شهری در همدان

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر همدان بر طراحی و اجرای نماد‌ها و المان‌های فاخر و ماندگار شهری در قالب برگزاری محافل علمی و جشنواره در همدان تأکید کرد.

۵ راهدارخانه ملایر مجری طرح زمستانی

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان ملایر گفت: این اداره با پنج راهدارخانه فعال، ۶۰ نفر ‏نیروی راهدار فعال و ۴۵ دستگاه کامیون سبک و سنگین، طرح زمستانی خود را آغاز کرده ‏است. ‏
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها