فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد گفت: در شش ماهه نخست امسال، بیش از سه هکتار از اراضی ملی مهریز از زمین‌خواران باز پس گرفته شد.

کد خبر: ۴۱۰۵۴
۱۱:۵۶ - ۱۹ آبان ۱۳۹۸

رهایی بیش از ۳ هکتار اراضی ملی مهریز از چنگال زمین‌خواران

دیدارنیوز ـ سرهنگ مهدی مختومی گفت: نیرو‌های یگان حفاظت در شش ماهه نخست، امسال بیش از سه هکتار و ۴۰۰ مترمربع از اراضی ملی شهرستان مهریز را از دست متصرفان به اراضی ملی آزاد کرده‌اند.
 
وی افزود: پارسال با تلاش ماموران یگان حفاظت این اداره، یک هکتار و ۶۰ مترمربع از اراضی ملی مهریز که از سوی افراد سودجو و فرصت طلب به صورت غیر قانونی تصرف شده بود، با هماهنگی قضایی خلع ید شد.
 
مختومی ادامه داد: در شش ماهه نخست امسال، ۱۰ فقره آتش‌سوزی نیز در استان یزد به وقوع پیوسته است که از این تعداد دو فقره آتش سوزی به مساحت سه هکتار و ۶۰ متر مربع در شهرستان مهریز به ثبت رسیده است.
 
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منبع طبیعی و آبخیزداری استان در پایان نیز از مردم خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تصرف، تخریب، حریق، دیوارکشی و گودبرداری اراضی ملی از طریق شماره تماس رایگان به ۱۵۰۴ یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان یزد اعلام کنند تا در کمترین زمان ممکن مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم