نماینده مردم سنقر در مجلس گفت: متلاشی شدن شبکه آمدنیوز، جنگ سرویس‌های اطلاعاتی بود که دست برتر از آنِ فرزندان سپاه عزیز بود.

کد خبر: ۴۰۳۳۴
۱۲:۵۴ - ۱۲ آبان ۱۳۹۸

دیدارنیوز - حجت‌الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا در نطق میان دستور امروز (یکشنبه) مجلس، با تبریک ۱۳ آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا، گفت: با این تسخیر، کانون فتنه و فساد بهم ریخت و انقلاب دوم به وقوع پیوست. انتظار دارم مسئولان اسناد خیانت آمریکا و عوامل خائن آنها را در کتب درسی دانش‌آموزان منتشر کنند تا پرده از چهره پلیدشان هویداتر شود.

وی در تذکری به وزیر جهادکشاورزی، برنامه‌ریزی نداشتن این وزارتخانه در تولید سیب‌زمینی، گوجه فرنگی، تخمه آفتابگردان و سایر محصولات کشاورزی و خریدار نداشتن این محصولات در بازار مصرف از یک سو و واردات محصولات کشاورزی از سوی دیگر را موجب متضرر شدن کشاورزان و تولیدکنندگان بخش کشاورزی دانست.

این عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس ادامه داد: چرا ظرفیت ورود دستگاه قضا برای برخورد با مافیای بخش کشاورزی به وجود نیامده است؟ در سال جاری کود فسفات به بیش از ۸۰ درصد کشاورزان نرسید، آقای وزیر جهادکشاورزی چه کسی پاسخگوست؟ آیا دست برخی مدیران شما با مافیای فساد و قدرت در دست هم نیست؟

نماینده مردم سنقر در مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش، متذکر شد: طرح رتبه‌بندی معلمان حق اولیه فرهنگیان عزیز است. چرا به جای حفظ کرامت معلمان دنبال نارضایتی این عزیزان هستید؟ اجرای این طرح خواسته به حق معلمان است. هنوز تعدادی از معلمان حق‌التدریسی و آموزش‌یاران استان کرمانشاه به دلیل فقدان بودجه از تدریس محروم شده‌اند.

حسینی‌کیا ورود پول کثیف به انتخابات را به وزیر کشور گوشزد کرد و افزود: ممانعت از این مسئله توجه شما را می‌طلبد. کانون‌های قدرت و فساد دنبال نمایندگان ناکارآمد و وام‌دار هستند. برخورد با مدیران متخلف امری ضروری و فوری است.

نماینده مردم سنقر در مجلس گفت: متلاشی شدن شبکه آمدنیوز، جنگ سرویس‌های اطلاعاتی بود که دست برتر از آنِ فرزندان سپاه عزیز بود. به لطف خدا لرزه بر اندام سرحلقه‌های این شبکه معاند و فاسد در داخل و خارج افتاد و باید گفت وعده خدا نزدیک است و باید منتظر انتقام دست خدایی نظام باشند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم