مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی با بیان اینکه تحصیلات یک مربی کودک تاثیر بسیاری در امر آموزش دارد، گفت: مربیان مهد کودک گزینش شوند.

کد خبر: ۳۸۱۷۲
۱۲:۳۷ - ۲۰ مهر ۱۳۹۸

مربیان مهد کودک گزینش شوند

دیدارنیوز ـ علی عرب‌نژاد، امروز ۲۰ مهر ماه، در آیین افتتاح اولین مرکز رفاه کودک و خانواده استان با اشاره به قدمت سازمان بهزیستی درارائه خدمات به کودکان مقطع سنی شش سال را مهمترین سن کودک عنوان کرد که درآن شخصیت کودک شکل می‌گیرد.
 
وی با بیان اینکه تحصیلات یک مربی کودک تاثیر بسیاری در امر آموزش دارد، افزود:، اما نگرش یک مربی قطعا مهمتر از آن است و مدیران مهد باید در گزینش مربی دقت کنند.
 
مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی اظهار کرد: یک مربی مهد باید به این موضوع توجه داشته باشد که درچه کشور، استان و حتی شهری با کودکان سروکار دارد و متناسب با فرهنگ بومی مذهبی منطقه خودکارپرورش را انجام دهد.
 
شهرام شیخانی معاون اموراجتماعی بهزیستی خراسان جنوبی نیز افتتاح اولین مرکز رفاه کودک و خانواده در استان را یکی از خدمات نوین بهزیستی در حوزه کودکان عنوان کرد و گفت: این مرکز برای ارائه خدمات به کودکان و خانواده آن‌ها در هفته ملی کودک راه اندازی شده و درآن خدماتی نظیر مراقبت روزانه، پیگیری انجام تکالیف مدرسه، مددکاری اجتماعی، مشاوره و راهنمایی، اردو‌های فرهنگی و تفریحی، فعالیت‌های فوق برنامه، برگزاری کارگاه‌های تخصصی و جلسات آموزشی ویژه خانواده‌ها ارائه خواهد شد.
 
وی ساعت کاری این مرکز را ساعت ۷صبح لغایت ۱۷:۳۰ اعلام کرد که در دو شیفت کاری مسئولیت ارائه خدمات مراقبتی و پرورشی به کودکان دو گروه سنی الف و ب دختر را عهده دار است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم