مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه از آمادگی اردوگاه‌های راهیان نور برای اسکان پنج هزار نفری زوار عتبات عالیات در مرز خسروی خبر داد.

کد خبر: ۳۸۱۴۷
۱۱:۲۸ - ۲۰ مهر ۱۳۹۸

آمادگی اردوگاه‌های راهیان‌نور برای اسکان زائرین در

دیدارنیوز ـ یونس عزیزی با اشاره به آمادگی اردوگاه‌ها و اماکن اقامتی راهیان نور در استان کرمانشاه برای پذیرایی و اسکان زوار عتبات عالیات اظهار کرد: برنامه‌ریزی خوبی برای پذیرایی و اسکان زوار عتبات عالیات در اربعین حسینی انجام گرفته، بنحوی که آمادگی پذیرایی و اسکان زوار اربعین به هر میزان که تردد داشته باشند، در استان فراهم شده است.
 
عزیزی گفت: تنها در اردوگاه اربعین حسینی که در مرز خسروی برپا شده ظرفیت اسکان پنج هزار نفر در شبانه روز فراهم شده است.
 
مسئول اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه اضافه کرد: سایر اردوگاه‌ها و اماکن اقامتی راهیان نور در استان از جمله اردوگاه توحید در ورودی شهر کرمانشاه و زائرسرای کربلا واقع در شهر کرمانشاه با ظرفیت‌های قابل قبولی آماده خدمات رسانی به زوار عتبات عالیات شده‌اند. 
 
عزیزی در ادامه به افزایش بازدید از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان کرمانشاه در پی بازگشایی مرز خسروی اشاره کرد و گفت: بخش زیادی از زوار عتبات عالیات از یادمان‌ها و منطاق عملیاتی دفاع مقدس در استان کرمانشاه بازدید می‌کنند.
 
وی ادامه داد: یادمان و مرکز فرهنگی مرصاد که پربازدیدکننده‌ترین یادمان استان کرمانشاه است در مسیر تردد زوار عتبات عالیات قرار گرفته است. 
 
 وی گفت: بر اساس پیش بینی‌های اولیه برآورد می‌شد امسال آمار بازدیدکنندگان از یادمان‌ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان کرمانشاه به بیش از ۱.۵ میلیون نفر برسد که با بازگشایی مرز خسروی احتمالا آمار بازدید‌ها بیش از پیش‌بینی‌ها باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم