رییس پلیس راه کشور خبر داد:

رییس پلیس راه کشور گفت: از روز گذشته ۱۲۰۰ گشت خودرویی با استقرار در جاده‌های استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان، خودرو‌های زائرین اربعین را کنترل می‌کنند.

کد خبر: ۳۷۹۵۸
۱۶:۰۳ - ۱۷ مهر ۱۳۹۸

۱۲۰۰ گشت جاده‌ای تردد خودرو‌های زائرین اربعین را کنترل می‌کنند

دیدارنیوز ـ سردار سیدتیمور حسینی در حاشیه بازدید از پایانه خسروی اظهار داشت: علاوه بر این تعداد گشت جاده‌ای، هزار موتورسوار نیز در جاده‌ها حضور پیدا کرده‌اند.
 
وی همچنین با اشاره به اعزام نیرو‌های کمکی به استان‌های کرمانشاه، خوزستان و ایلام از روز هشتم مهرماه، افزود: هم اکنون شش هزار نیروی کمکی از سراسر کشور به کمک ماموران پلیس راه و راهور استان‌های یاد شده رفته‌اند.
 
سردار حسینی افزود: غالبا در محور‌های مواصلاتی استان‌های کرمانشاه، ایلام و خوزستان شاهد تردد پرحجم در عین حال روان هستیم، ضمن اینکه این افزایش تردد در استان‌هایی مانند همدان، مرکزی، قزوین، لرستان، فارس و بخشی از اصفهان نیز مشاهده می‌شود.
 
 
رئیس پلیس راه نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: در میان مرز‌های چهارگانه بیشترین مراجعه به مرز مهران صورت می‌گیرد، اما تردد اصلی را در محور‌های استان کرمانشاه شاهد هستیم، چرا که زائرانی که از مهران عازم مراسم معنوی اربعین می‌شوند نیز عموما از محور‌های کرمانشاه عبور می‌کنند.
 
وی در ادامه از اعمال برخی محدودیت‌های از ترافیکی ۴۸ ساعت قبل از اربعین تا ۴۸ ساعت پس از این روز در محور‌های مواصلاتی استان‌های کرمانشاه، خوزستان و ایلام خبر داد و گفت: این محدودیت شامل کامیون‌ها به استثنای آن‌هایی که حامل موادسوختی و فاسد شدنی هستند، می‌شود.
 
سردار حسینی همچنین با دعوت رانندگان به رعایت قانون و پرهیز از انجام اعمال خطرناک مانند سرعت و سبقت‌های غیرمجاز، گفت: روز گذشته یک مورد حادثه واژگونی کامیون حامل مواد سوختی در محور ایلام - مهران رخ داد که بیش از دو ساعت این محور را درگیر بار ترافیکی سنگین کرد.
 
رئیس پلیس راه کشور در پایان با تاکید بر اینکه پلیس از همه توان خود به منظور روان سازی بار ترافیکی استفاده می‌کند، گفت: سایر مسئولان و همچنین خود مردم هم باید نهایت همکاری را با پلیس داشته باشند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم