رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان زنجان گفت: محدودیت‌های ترافیکی یوم‌العباس از ساعت ۱۱ صبح امروز شروع خواهد شد.

کد خبر: ۳۴۵۴۳
۱۱:۲۷ - ۱۷ شهريور ۱۳۹۸

اعمال محدودیت‌های ترافیکی روز تاسوعا

دیدارنیوز ـ علی‌اصغر شیرمحمدی اظهار کرد: هر سال همزمان با ماه محرم راهنمایی و رانندگی استان زنجان به منظور برقراری نظم و امنیت مطلوب رفاه حال عزاداران حسینی، محدودیت‌های ترافیکی را اجرایی می‌کند، به طوری‌که از امروز یکشنبه ۱۷ شهریور (هشتم محرم) نیز به مناسبت برگزاری دسته عزاداری حسینیه اعظم زنجان، محدودیت‌های ترافیکی در شهر زنجان اعمال می‌شود.
 
این مسئول در رابطه با مسیر‌های دارای محدودیت ترافیکی، ادامه داد: در مسیر‌های خیابان فردوسی از تقاطع خیام تا تقاطع امیر‌کبیر، خیابان امام از بلوار آزادی تا تقاطع میدان ۱۵ خرداد، خیابان سعدی جنوبی از تقاطع خیام تا میدان انقلاب، خیابان زینبیه از تقاطع دلجویی تا تقاطع طالقانی تردد موتورسیکلت و خودرو ممنوع است.
 
وی افزود: همچنین خیابان طالقانی از تقاطع ارک تا سبزه‌میدان، خیابان سعدی وسط از تقاطع سعدی تا چهارراه انقلاب و خیابان شهدا از تقاطع ارک تا تقاطع امیرکبیر جزو محدوده ترافیکی خواهد بود و شهروندان می‌توانند از مسیر‌های جایگزین استفاده کنند.
 
شیرمحمدی با بیان اینکه پاکسازی خیابان از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ انجام می‌شود، تصریح کرد: توقف هر نوع وسیله نقلیه در محدوده ترافیکی ممنوع بوده و خودرو‌هایی که در مسیر توقف کنند، با جرثقیل به پارکینگ حمل خواهند شد و انتظار می‌رود شهروندان از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند تا برای تردد با مشکل مواجه نشوند.
 
رئیس پلیس‌راه استان زنجان با اشاره به اینکه محل‌هایی برای پارکینک در نظر گرفته شده است، یادآور شد: امسال برای راحتی مسافران و همشهریان، در ۱۰ نقطه از شهر پارکینگ‌هایی در نظر گرفته شده که رانندگان می‌توانند خودرو خود را این مکان‌ها پارک کنند.
 
وی با اشاره به محل پارکینگ‌های در نظر گرفته شده، خاطرنشان کرد: یک باب دبیرستان شاهد در خیابان سعدی وسط، یک باب دبیرستان شاهد در خیابان ۱۵ خرداد، دبیرستان ولیعصر، دبیرستان ضیایی در خیابان ضیایی، دبیرستان شریعتی، دبیرستان عصمت، دبیرستان فرهنگ در خیابان خواجه‌نصیر، دبیرستان شاهد شهید شهریاری در خابان کشاورز، مکانی در جنب راه‌آهن، به عنوان پارکینگ‌هایی است که برای خودرو‌ها در نظر گرفته شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم