رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و تولیدکنندگان پوشاک استان قزوین با اعلام اینکه میزان قیمت پوشاک مدارس نسبت به سال گذشته حداکثر ۲۰ درصد افزایش داشته است، گفت: ۴۰ واحد تولیدی دارای پروانه بهره‌برداری پوشاک مدارس را تهیه می‌کنند.

کد خبر: ۳۴۴۳۹
۱۳:۳۷ - ۱۶ شهريور ۱۳۹۸

افزایش ۲۰ درصدی قیمت پوشاک مدارس

دیدارنیوز ـ سید محمود سیدی رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و تولیدکنندگان پوشاک استان قزوین اظهار کرد: برای سال جاری هزینه دوخت ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش پیدا کرده است البته تلاش کردیم واحد‌ها افزایش قیمت زیادی نداشته باشند.
 
وی با اشاره به اینکه میزان قیمت پوشاک مدارس نسبت به سال گذشته حداکثر ۲۰ درصد افزایش داشته است، عنوان کرد: برای پوشاک مدارس با آموزش‌وپرورش قرارداد منعقدشده و ۴۰ واحد تولیدی دارای پروانه بهره‌برداری پوشاک مدارس را تهیه می‌کنند.
 
رئیس اتحادیه پیراهن‌دوزان و تولیدکنندگان پوشاک استان قزوین تصریح کرد: پارچه استفاده‌شده در تولیدی‌ها تماماً ایرانی است و برای پارچه هیچ کمبود و مشکلی وجود ندارد، با توجه به اینکه در ایام ماه محرم هم قرار داریم برای پیراهن مشکی کمبودی در بازار وجود ندارد، ولی قیمت آن نسبت به سال گذشته ۱۰ تا ۱۵ درصد افزایش داشته است.
 
وی با تأکید بر اینکه در عرصه پوشاک عمده مشکل موجود در جامعه ناشی از عدم فرهنگ‌سازی صحیح است، اضافه کرد: در قزوین تولیدی مانتویی وجود ندارد که پوشاک بدون دکمه طراحی و تولید کند، مانتو‌های موجود در بازار همه از تهران وارد استان می‌شوند.
 
سیدی یادآور شد: بیش از ۱۰۰ واحد کارگاه، ۲۰۰ مجوز کت‌وشلوار دوز، ۸۰ واحد نیز در زمینه دوخت تشک اتومبیل مشغول به فعالیت هستند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم