هفدهمین نمایشگاه دام و طیور، شیلات و آبزیان و ششمین نمایشگاه بذر، کود، سم و نهاده‌های کشاورزی و دومین نمایشگاه گلخانه، ادوات باغبانی، ماشین‌ها و صنایع وابسته استان گلستان با حضور استاندار آغاز به کار کرد.

کد خبر: ۳۳۳۴۶
۱۰:۴۱ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۸

برپایی نمایشگاه دام و طیور، گلخانه و نهاده‌های کشاورزی استان گلستان

دیدارنیوز ـ مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان گلستان در آیین افتتاح این نمایشگاه اظهار کرد: ۸۰ شرکت توانمند کشور از استان‌های گلستان، تهران، البرز، آذربایجان شرقی، همدان، خراسان رضوی و اصفهان در این نمایشگاه حضور دارند.
 
مهرداد یزدی بیان کرد: این شرکت‌ها در زمینه‌های خوراک دام و طیور، دارو، زنجیره تولید گوشت مرغ، تصفیه آب، هواکش ها، سیستم‌های گرمایشی، کود‌های شیمیایی، نهاده‌های کشاورزی، تجهیزات، ماشین آلات، آزمایشگاه آب و خاک، کلینیک‌های گیاه پزشکی و ... فعالیت دارند.
 
وی گفت: این نمایشگاه به مدت چهار روز از ۵ الی ۸ شهریورماه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در محل نمایشگاه‌های بین المللی استان گلستان دایر است.
 
استاندار گلستان نیز در این مراسم گفت: در حال حاضر با توجه بالابودن رتبه اکثر تولیدات کشاورزی استان، باید تلاش کنیم محصولات به صورت خام از استان خارج نشوند.
 
هادی حق شناس خام فروشی را یکی از مشکلات استان برشمرد و تاکید کرد: باید تلاش کنیم با ایجاد صنایع وابسته به کشاورزی درآمد کشاورزان را افزایش دهیم.
 
وی گفت: برای داشتن محصولی خوب و مناسب باید سم خوب، کود خوب و بذر خوبی داشته باشیم که برگزاری این نمایشگاه‌ها به این روند کمک می‌کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم