در هفته دولت انجام خواهد شد:

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: افتتاح ۱۰ هزار و ۳۲۷ مین واحد مسکونی مقاوم سازی شده روستای مسگر خدابنده، افتتاح ۹ هزار و ۵۹ مین واحد مسکونی مقاوم سازی شده روستای حصارزنجان، افتتاح ۴ هزار و ۵۶۴ مین واحد مسکونی مقاوم سازی شده روستای پیرسقا ابهر و ... بخشی از واحد‌های مسکونی است که در ایام هفته دولت افتتاح خواهد شد.

کد خبر: ۳۳۰۸۹
۱۳:۲۹ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۸

واحد‌های مسکونی مقاوم سازی شده روستایی استان زنجان

دیدارنیوز ـ  سجاد صنعتی منفرد شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به افتتاح ۲۱ پروژه عمرانی این نهاد انقلابی طی هفته دولت گفت که برای این پروژه‌ها اعتباری بیش از ۵۰ میلیارد ریال صرف شده است.
 
وی اظهار داشت: همزمان با هفته دولت پروژه‌های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان شامل اجرای طرح هادی روستایی و بازسازی و مقاوم سازی مسکن روستایی افتتاح خواهد شد.
 
به گفته این مسئول، در این ایام ۱۶ پروژه اجرای طرح هادی در شهرستان‌های زنجان، ابهر، ایجرود، خدابنده و طارم افتتاح می‌شود.
 
مدیرکل بنیاد مسکن استان با بیان اینکه، اجرای طرح هادی نقش زیربنایی و بنیادی در توسعه همه جانبه مناطق روستایی دارد، یادآور شد: به منظور بهره گیری از ظرفیت ها، توان‌های بالقوه فرهنگی، تاریخی واجتماعی نواحی روستایی، باید به تقویت بنیان‌های اقتصادی مناطق روستایی توجه ویژه کرد.
 
صنعتی منفرد افزود در اجرای طرح هادی روستاها، باید به حفظ ساختار سنتی روستا‌ها در ابعاد گوناکون فرهنگی و اجتماعی و استفاده از منابع و مصالح بومی، توجه ویژه داشت و در این میان تامین عادلانه امکانات از طریق ایجاد تسهیلات اجتماعی، تولیدی و رفاهی، هدایت وضعیت فیزیکی روستا، ایجاد تسهیلات لازم جهت بهبود مسکن روستاییان و خدمات محیط زیستی و عمومی از اهداف اصلی طرح هادی روستایی است.
 
وی از افتتاح واحد‌های مسکونی مقاوم سازی شده روستایی در سطح شهرستان‌های این استان در هفته دولت خبر داد و گفت: افتتاح ۱۰ هزار و ۳۲۷ مین واحد مسکونی مقاوم سازی شده روستای مسگر خدابنده، افتتاح ۹ هزار و ۵۹ مین واحد مسکونی مقاوم سازی شده روستای حصارزنجان، افتتاح ۴ هزار و ۵۶۴ مین واحد مسکونی مقاوم سازی شده روستای پیرسقا ابهر و ... بخشی از واحد‌های مسکونی است که در این ایام افتتاح خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم