رئیس شورای شهر مشهد:

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: با نگاه تک بعدی رشد و توسعه شهر محقق نمی‌شود از این رو شورای شهر مشهد و مدیریت شهری در کنار توجه به طرح‌های عمرانی، به نیاز‌های فرهنگی و اجتماعی شهر نیز با محوریت قانون‌های بالادستی توجه می‌کند.

کد خبر: ۳۳۰۷۸
۱۲:۵۳ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۸

با نگاه تک بعدی رشد و توسعه شهر محقق نمی‌شود

دیدارنیوز ـ محمد رضا حیدری روز دوشنبه در هفتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد افزود: البته تا رسیدن به نقطه مطلوب که همان پاسخگویی به مردم است فاصله داریم، ولی تلاش می‌شود به نیاز‌های مختلف شهروندان و زائران پاسخ داده شود.
 
وی اضافه کرد: هم افزایی و انسجام خوبی بین مدیران دستگاه‌های اجرایی و حاکمیتی در مشهد رقم خورده است که نتایج ارزشمندی به همراه دارد.
 
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به فرارسیدن هفته دولت گفت: هر چه قدر ارتباط بین دولت و شورای شهر به عنوان دو نهاد برآمده از رای مردم بیشتر باشد موفقیت بیشتری عاید می‌شود.
 
حیدری افزود: پنجمین شورای اسلامی شهر مشهد بر مبنای این نگاه در کنار دولت و از ظرفیت‌ها و حمایت‌های استاندار نیز برخوردار بوده است به گونه‌ای که مشکلات شهری همواره از مسائل اولویت دار در استانداری خراسان رضوی است.
 
وی اضافه کرد: توجه به توسعه متوازن و عدالت محور در همه ارکان از شعار‌ها و رویکرد‌های شورای پنجم شهر مشهد است و با این رویکرد اقدامات خوبی به سرانجام رسیده است.
 
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به پیش رو بودن هفته امر به معروف و نهی از منکر گفت: باید امر به معروف و نهی از منکر برگرفته از نگاه عاشورا در جامعه ترویج یابد.
 
حیدری افزود: مدیران و مسئولان بیشتر از بدنه جامعه مورد خطاب امر به معروف و نهی از منکر هستند از این رو باید نظارت همگانی با تکیه بر فضا‌های آزاداندیشانه وجود داشته باشد تا عامل پیشگیری از وقوع مشکلات، فساد و رانت‌ها باشد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم