اختتامیه بیست و ششمین جشنواره هنر‌های تجسمی جوانان در ایلام برگزار شد.

کد خبر: ۳۳۰۶۷
۱۲:۱۷ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۸

اختتامیه‌ی بیست و ششمین جشنواره هنر‌های تجسمی ایران

دیدارنیوز ـ رضوان صادق زاده دبیر این جشنواره گفت: از دست اندرکاران استانی این جشنواره قدردانی می‌کنیم این جشنواره نکات مثبت زیادی داشت که می‌تواند در جشنواره‌های بعدی به عنوان الگو مدنظر قرار داده شود.
 
وی با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم مهدی حقیقی از هنرمندان ارتباط تصویری که سه روز پیش از جشنواره دار فانی را وداع گفته بود گفت: متاسفانه ۲۶ روز قبل از جشنواره یکی از داروان فوق العاده رشته کاریکاتور به نام شهرام رضایی دنیای خود را عوض و به ابدیت پیوست.
 
صادق زاده افزود: در این جشنواره یکی از شرکت کنندگان در روز سوم جشنواره به سربازی اعزام شد که اراده اش برای حضور در روز‌های اول ستودنی است.
 
عمران خودآموز مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام ضمن قدردانی از دست اندر کاران ملی و استانی جشنواره گفت: معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که در عمل نشان داد ایران فقط تهران نیست سپاسگزارم.
 
وی با قدردانی از هماهنگی‌های به وجود آمده در ستاد استانی با حمایت‌های استاندار دغدغه‌مند و پرتلاش ایلام افزود: به همت این هماهنگی‌ها این جشنواره طبق پیش بینی‌های صورت گرفته به سرانجام رسید و ۲۰ دستگاه فرهنگی در این چند روز و قبل از آن پای کار بودند.
 
خودآموز با قدردانی از میزبانی دانشگاه ایلام گفت: مفتخریم که میراث دار ۱۳۰ اثر این جشنواره در نگارخانه استاد صندوق آبادی در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد هستیم.
 
هادی مظفری مدیرکل دفتر هنر‌های تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در قالب دل نوشته‌ای تلاش برای یک ربع قرن در جشنواره‌های هنر‌های تجسمی را ستود و از میزبانی ایلام در جشنواره بیست و ششم قدردانی کرد.
 
محمد علی‌اکبری رییس دانشگاه ایلام گفت: شما هنرمندان عزیز رونق بخش تابستان امسال در دانشگاه ایلام شدید و میزبانی دانشگاه ایلام هدیه ناقابل به هنرمندان، استاد صندوق آبادی استاد هنر ایلام و عمران خودآموز مدیر هنر استان بود. 
 
وی گفت: شورای فرهنگ عمومی، فصلنامه فرهنگ ایلام از نقاط همکاری دانشگاه و فرهنگ ارشاد اسلامی استان است. 
 
در پایان این جشنواره پس از قرائت بیانیه داوران از برگزیدگان بخش‌های مختلف این جشنواره تجلیل به عمل آمد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم