در هفته دولت انجام می شود...

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز گفت: در هفته دولت ۲۷ پروژه بخش کشاورزی جمعاً به ارزش ۲۷ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۵۵۴ نفر افتتاح خواهد شد.

کد خبر: ۳۲۸۸۸
۱۰:۰۷ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۸

بهره برداری از ۲۷ پروژه بخش کشاورزی البرز در هفته دولت

دیدارنیوز ـ سیدمجید موسوی با بیان اینکه در هفته دولت، ۲۷ پروژه عمرانی و تولیدی با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۵۵۴ نفر به بهره برداری می‌رسد گفت: این پروژه‌ها شامل ۱۷ پروژه عمرانی و ۱۰ پروژه تولیدی و خدماتی است.
 
موسوی افزود: از این ۲۷ پروژه هشت پروژه در شهرستان نظرآباد، ۱۰ پروژه در ساوجبلاغ، سه پروژه در فردیس، چهار پروژه در طالقان یک پروژه در کرج و یک پروژه نیز در اشتهارد قرار دارد.
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان البرز عنوان کرد: از مجموع این طرح‌ها تعداد ۱۷ پروژه در حوزه عمرانی شامل سامانه‌های نوین آبیاری تحت فشار و پوشش بتنی کانال‌های آب، انتقال آب به اراضی کشاورزی، لوله گذاری و بازسازی قنوات جمعاً با صرف اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۵۴۵ میلیون تومان با ایجاد زمینه اشتغال ۲۶۵ نفر عملیاتی شده است.
 
وی ادامه داد: همچنین ۱۰ پروژه تولیدی و خدماتی نیز سه پروژه تولیدات دامی، پنج پروژه تولیدات گیاهی و دو پروژه در بخش خدماتی است که جمعاً با صرف اعتباری بالغ بر ۲۳ میلیارد و ۴۵۵ میلیون تومان و اشتغالزایی ۲۸۹ نفر در هفته دولت به بهره برداری می‌رسد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم