مدیر روابط عمومی دهکده تفریحی توریستی گنجنامه با تکذیب گرفتار آمدن ۳۰۰ نفر مسافر در دشت میشان به علت خراب شدن تله کابین گفت: این تعداد ۱۵۲ نفر بوده و فقط به علت نقص فنی سرعت تله کابین کند شد.

کد خبر: ۳۲۶۹۷
۱۴:۴۲ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

تله کابین گنجنامه باز هم دچار نقص فنی شد

دیدارنیوز ـ بهار سرایوند با بیان اینکه به علت سوختن قطعه‌ای از موتور برق دستگاه دچار ایراد شد، اظهار کرد: به علت نقص فنی به وجود آمده حرکت تله کابین کند شد و همین امر باعث شد تا ۶۰ نفر را از طریق ماشین‌های آفرود به پایین انتقال دهیم.
 
وی با بیان اینکه مابقی مسافران در نهایت صحت و سلامت با تله کابین به پایین آمدند، عنوان کرد: نقص فنی پیش آمده قابل پیش بینی نبود و نمی‌توانستیم جلوی وقوع آن را بگیریم همانطور که کاری برای پریدن فیوز برق نمی‌توان انجام داد.
 
مدیر روابط عمومی تله کابین گنجنامه در پایان عنوان کرد: شب گذشته برنامه «شب فیروزه ای» در گنجنامه اجرا شد و حضور مردم برای شرکت در این برنامه بوده و خوشبختانه همه سالم از دشت میشان به پایین منتقل شدند.
 
لازم به ذکر است؛ تیرماه امسال بود که فعالیت تله کابین متوقف شد و مدیر روابط عمومی دهکده گنجنامه علت آن را بالا بودن شدت وزش باد عنوان کرد و گفت: در صورتی‌که سرعت باد بیشتر از ۴۰ کیلومتر بر ساعت باشد با هشدار دستگاه مسافرگیری متوقف می‌شود؛ و مجددا مردادماه امسال تله کابین متوقف شد و به گفته مدیرعامل دهکده گنجنامه، تله کابین دچار نقص فنی شده بود و مسئولان فنی اقدام به رفع نقص به وجود آمده کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم