اولین دفتر خدمات الکترونیک قضایی بخش آبگرم روز پنجشنبه با حضور حجت‌الاسلام علی صالحی امام جمعه، رییس حوزه قضایی، مدیران اجرایی و مردم افتتاح شد.

کد خبر: ۳۲۶۶۷
۱۲:۴۰ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۸

افتتاح دفتر خدمات الکترونیک قضایی بخش آبگرم

دیدارنیوز ـ رییس حوزه قضایی بخش آبگرم در این مراسم گفت: دستگاه قضایی به دنبال تسهیل و تسریع در خدمات رسانی به مردم بوده و در این راستا راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی را در سطح استان در دستور کار قرار داده است.
 
رضا محمدی افزود: با ایجاد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و سامانه ثنا از تراکم جمعیت و رفت و آمد مردم در محاکم قضایی جلوگیری شده و در ارایه خدمات دستگاه قضایی و رسیدگی به درخواست‌ها و پرونده‌ها تسریع می‌شود.
 
محمدی بیان داشت: دستگاه قضایی با راه اندازی این دفاتر به دنبال آن است که مردم فقط در زمان رسیدگی پرونده در محاکم حضور داشته باشند و سایر امور را از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی یا از طریق سامانه‌های طراحی شده در منزل پیگیری کنند.
 
رییس حوزه قضایی بخش آبگرم خاطر نشان کرد: بدون شک راه اندازی دفاتر خدمات الکترونیک قضایی و سامانه‌های سمپ و ثنا در جهت حفظ آبرو و حیثیت افراد بوده است و امیدواریم مردم نیز با همراهی خود به دستگاه قضایی کمک کنند تا این خدمات گسترش یابد.
 
بخش آبگرم از توابع شهرستان آوج در ۱۲۰ کیلومتری قزوین واقع شده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم