سرپرست دبیری فدراسیون کشتی گفت: مراسم معارفه علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی طی هفته جاری برگزار می‌شود. ده بگیرد.

کد خبر: ۳۰۰۹۸
۱۱:۱۱ - ۳۰ تير ۱۳۹۸

دیدارنیوز - محمداسد مسجدی درباره زمان برگزاری مراسم معارفه علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی، اظهار کرد: بزودی و در هفته جاری مراسم معارفه علیرضا دبیر برگزار می‌شود تا هر چه سریعتر امور فدراسیون را بر عه

دبیر فدراسیون کشتی افزود: مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش نیز قصد دارد از خانه کشتی بازدید داشته باشد و به احتمال فراوان وی نیز در مراسم معارفه علیرضا دبیر حاضر می‌شود.

وی با بیان اینکه در صورت حضور وزیر ورزش در مراسم معارفه، بهروز نعمتی سرپرست سابق فدراسیون نیز قطعا در این مراسم حاضر خواهد بود، گفت: بدنبال این هستیم جدا از مراسم تودیع و معارفه مراسم تجلیل از بهروز نعمتی برگزار کنیم تا از زحمات وی طی مدت سرپرستی قدردانی شود.

مسجدی در پاسخ به این سوال که آیا به عنوان دبیر فدراسیون به کار خود دادامه می‌دهد یا خیر، خاطرنشان کرد: تمامی تغییرات به نظر علیرضا دبیر بستگی دارد. اگر او از من بخواهد به کارم ادامه بدهم قطعا این کار را انجام خواهم داد و هر کمکی از دستم بربیاید دریغ نخواهم کرد.

دبیر فدراسیون کشتی در پاسخ به این سوال که آیا علیرضا دبیر از سفر زیارتی به کربلای معلی به ایران بازگشته یا خیر، گفت: من مرتب با او در تماس هستم اما نمی‌دانم از کربلا به ایران بازگشته یا خیر.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم