با امضای بشار، پرسپولیس امروز تکمیل می‌شود؛

امروز بشار رسن با پرسپولیس قرارداد خود را تمدید خواهد کرد. هافبک عراقی که چندی قبل اعلام شد از سوی الاهلی عربستان پیشنهاد دارد ظاهرا تصمیم گرفته که همچنان در تهران و پرسپولیس فوتبالش را ادامه دهد.

کد خبر: ۲۹۵۸۶
۱۶:۴۷ - ۲۳ تير ۱۳۹۸
دیدارنیوز ـ آرش راهبر: با ورود گابریل کالدرون به باشگاه پرسپولیس و سر و سامان گرفتن وضعیت فنی این تیم، مدیران سرخ‌ها شتاب قابل ملاحظه‌ای در نقل و انتقالات بازیکنان گرفته اند و اینطور که پیداست امروز و فردا فهرست تیم کامل می‌شود. سرخ‌ها دیروز با وحید امیری تمام کردند تا ستاره بزرگ فوتبال ایران را به گروه مهاجمان خود اضافه کنند.
 
 
سه خروجی داخلی و ۲ ورودی خارجی!

آخرین اطلاعات هم حاکی از آن است که امروز بشار رسن با پرسپولیس قرارداد خود را تمدید خواهد کرد. هافبک عراقی که چندی قبل اعلام شد از سوی الاهلی عربستان پیشنهاد دارد ظاهرا تصمیم گرفته که همچنان در تهران و پرسپولیس فوتبالش را ادامه دهد. در عین حال به نظر می‌آید که بشار و پرسپولیس بر سر پیشنهاد‌های خود به یک تعادل نسبی رسیده اند وگرنه هافبک عراقی تا چندی قبل به خاطر تسویه نشدن مطالباتش، ساز جدایی زده بود. پرسپولیس که پیش از بشار با کنعانی زادگان و فرشاد احمدزاده نیز تمام کرده ظاهرا فقط یک بازیکن خارجی دیگر را به خدمت خواهد گرفت که بازیکن مدنظر کالدرون خواهد بود.

البته برای جای گرفتن این بازیکنان در تیم باید چند بازیکن نیز از فهرست تیم کنار گذاشته شوند. پرسپولیس تاکنون با محسن ربیع خواه، محمد نادری و محمد انصاری تمدید قرارداد کرده و نام‌های بزرگی مثل بیرانوند، کامیابی نیا، نوراللهی و علیپور را نیز راضی به ادامه حضور کرده است، اما شنیده می‌شود که سه بازیکن این تیم یعنی حسین ماهینی، شایان مصلح و امید عالیشاه از فهرست تیم کنار گذاشته خواهند شد.

پیش از این در خبر‌ها آمده بود که کالدرون تمایلی به استفاده از رادوشوویچ نخواهد داشت، اما گلر خارجی تیم قبل از اظهارنظر سرمربی جدید با باشگاه تمدید کرده بود و همراه پرسپولیس برای فصل بعد خواهد ماند. در عین حال محسن ربیع خواه و محمد انصاری هم از بازیکنانی هستند که با پرسپولیس تمدید کرده اند.  

پرونده نقل و انتقال در پرسپولیس در شرایطی بسته می‌شود که قهرمان فصل گذشته نسبت به باشگاه‌های رقیب مثل استقلال و تراکتور رفت و آمد کمتری داشته و استخوانبندی تیمش را تا حد زیادی حفظ کرده است.
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم