معاون توسعه پیشگیری و درمان بهزیستی استان تهران با اشاره به اینکه مرکز «مهر سروش» تحت نظارت این سازمان است، درباره خروج اولین گروه از معتادان جمع آوری شده از این مرکز گفت: با نظر قاضی مربوطه احتمالا اولین گروه از این معتادان درمان شده اواخر خرداد ماه از مرکز خارج می‌شوند.

کد خبر: ۲۶۵۷۷
۱۱:۰۸ - ۰۶ خرداد ۱۳۹۸

دیدارنیوز - فرزانه جوادی با بیان اینکه مرکز مهر سروش مجوز برای نگهداری ۶۰۰ نفر را از سازمان بهزیستی دریافت کرده است، افزود: این مرکز تحت نظارت سازمان بهزیستی و در حال فعالیت است. با نظر تیم درمان سازمان بهزیستی شامل پزشک، روان شناس و مددکار به همراه نماینده قوه قضائیه، بین ۳ تا ۶ ماه این معتادان متجاهر در مرکز خدمات درمانی را دریافت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه این افراد بعد از سم زدایی نیز خدمات مددکاری روان شناسی و مدیریت مورد را دریافت می‌کنند، اظهار کرد: امسال برای اولین بار طرح مدیریت مورد برای معتادان به مرحله اجرا در آمده است. همچنین این معتادان بعد از اینکه خدمات درمانی را از مراکز دریافت می‌کنند، با نظر تیم درمان و قاضی بین ۳ تا ۶ ماه در مرکز اقامت دارند.

به گفته وی، هنوز مدت زمان حضور اولین گروه از معتادان جمع آوری و نگهداری شده در مرکز «مهر سروش» کامل نشده است. اولین گروه از این معتادان بهمن ماه به این مرکز منتقل شده‌اند و تقریباً تا آخر خرداد ماه در این مرکز هستند.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم