دونالد ترامپ پس از مصاحبه نانسی پلوسی با شبکه سی‌بی‌اس در پیامی توییتری به او تاخت.

کد خبر: ۲۴۰۸۲
۱۲:۰۲ - ۲۶ فروردين ۱۳۹۸

دیدارنیوز - به دنبال گفتگوی نانسی پلوسی، رییس مجلس نمایندگان آمریکا با برنامه "۶۰ دقیقه" شبکه سی‌بی‌اس، دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در توییتر خود نوشت: چنین بخش تبلیغاتی‌ای به نفع نانسی پلوسی از سوی "۶۰ دقیقه" پخش شد، با این حال رهبری او هنوز هیچ لایحه معناداری را تصویب نکرده است. ظاهراً تمام کاری که آنان می‌کنند تحقیقات درباره جرایمی است که خودشان آن‌ها را به راه انداخته و مرتکب شده‌اند. تصمیم مولر مبنی بر اینکه تبانی‌ای (میان ترامپ و روسیه) صورت نگرفته (در این برنامه) حتی مورد بحث قرار نگرفت و او در کاخ سفید یک فاجعه بود.

ترامپ به ندرت از توییتر برای انتقاد مستقیم از پلوسی استفاده کرده است، در حالی که بارها در حساب توییتر خود به دموکرات‌هایی مانند چارلز شومر، رهبر اقلیت دموکرات سنای آمریکا تاخته است.

اندکی پس از انتشار این توییت از سوی ترامپ، پلوسی نیز در توییتر خود نوشت: ممنون که نگاه کردید! ما به کارمان برای مردم ادامه خواهیم داد.

پلوسی در این گفتگو اظهار کرد، به رغم آنچه که "تجاوز ترامپ از قانون اساسی" می‌خواند، مطمئن است که دموکرات‌های کنگره با او همکاری خواهند کرد.

رییس مجلس نمایندگان در این باره گفت: او ارزش این را ندارد که بگوییم "تو افتضاحی و ما نمی‌توانیم با هم کار کنیم". نه، ما باید با هم همکاری کنیم. فکر می‌کنم آینده ما به اندازه کافی مستحکم است و بر مبنایی قدرتمند شکل گرفته که می‌تواند همه چیز از جمله ساکن فعلی کاخ سفید را تاب بیاورد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم