مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران:

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران گفت: در حال حاضر هزار کودک کار تحت پوشش شرکت شهرسالم قرار گرفتند و مراحل درمان آن‌ها پیگیری می‌شود.

کد خبر: ۱۸۴۳۱
۱۲:۰۰ - ۲۲ دی ۱۳۹۷

دیدارنیوزـ  حمید چوبینه در مراسم سالروز ولادت حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار در جمع پرسنل شرکت شهرسالم اظ‌هارداشت: امسال چکاپ سلامت ۱۷ هزار پاکبان شهر تهران را انجام دادیم. افرادی که در جای جای این شهر حضور دارند و به پاکی این شهر کمک می‌کنند.  

وی افزود: امسال ۱۷ هزار نفر از پاکبان‌ها تا به امروز پایش سلامتشان را انجام دادند که ۲۵۰۰ نفر از آن‌ها بیمار بودند و به پزشکان متخصص ارجاع داده شدند و شرکت شهر سالم وظیفه داشت که سلامت آ‌نها را پیگیری کند.  

 

 

هزار کودک کار چکاپ سلامت شدند

چوبینه با اشاره به اینکه شفافیت را سرلوحه کارمان در شرکت شهر سالم قرار داده‌ایم، گفت: از طریق مشارکت‌پذیری و آگهی فراخوان ارائه خدمت را مطرح کردیم و موجب شد ۳۰۰ درصد با برون‌سپاری درآمد داشته باشیم.  

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران بیان داشت: ابتدای امسال هزار کودک کار وارد پروسه چکاپ سلامت شدند و این کودکان در جهت حمایت‌های سلامتی این شرکت قرار گرفتند.  

وی افزود: در سامانه HSE امنیت ساختمان‌های در حال ساخت و کارگران را مورد بررسی قرار داده‌ایم و امیدواریم بتوانیم در شهر ساختمان‌های بهتری با ایمنی بیشتری داشته باشیم.  

چوبینه گفت: ۷۳ هزار بازنشسته شهرداری تهران تحت پوشش درمانی این شرکت قرار گرفتند و از دوستان وزارت بهداشت درخواست می‌کنیم هزینه درمان این افراد را مشمول حال افرادی کنند که با مشکلاتی مواجه هستند.  

 

منبع: فارس

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم