پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان اصفهان:

تردد روان با وجود بارش در راه‌های استان اصفهان/ مورد تصادفی گزارش نشده است

رئیس مرکز مدیریت راه‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان با اشاره به برقراری تردد روان در محور‌های استان با وجود بارش باران طی ۲۴ ساعت گذشته تاکنون، گفت: خوشبختانه در این مدت مورد تصادفی گزارش نشده است.
رئیس پلیس راهور استان اصفهان اعلام کرد:

تردد بین شهر‌ها با پلاک غیر بومی مشمول جریمه ۵۰۰ هزار تومانی

رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اعلام اینکه از ساعت ۱۴ امروز (۲۰ فروردین) و روز‌های ۲۱ و ۲۲ فروردین محدودیت‌های شدیدتری برای تردد بین شهر‌ها با پلاک غیر بومی، مشابه روز‌های ۱۲ و ۱۳ فروردین اعمال می‌شود، گفت: تردد در داخل شهر‌ها با پلاک بومی در صورت ضرورت و با رعایت مقررات زوج و فرد انجام می‌شود.

آغاز به کار پروژه تونل خوانسار بعد از دو سال توقف

مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان از ادامه روند اجرایی عملیات پروژه تونل خوانسار خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت محور خوانسار-بویین میاندشت و نقش تونل در افزایش ایمنی تردد، با پیگیری‌های انجام شده و از طریق تهاتر بدهی معوقه به پیمانکار، این پروژه مجدداً از سرگرفته شد.
توسط محققان اصفهانی انجام شد؛

تولید تخم مرغ غنی شده جایگزین مکمل اسید فولیک

محققان یک شرکت دانش‌بنیان اصفهانی برای اولین بار در کشور موفق به تولید تخم مرغ غنی شده با اسید فولیک به عنوان یک محصول فراسودمند و کاملا دانش بنیان شدند که مزایای قابل توجهی نسبت به قرص‌های اسید فولیک موجود در بازار دارد.
مدیرروابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان مطرح کرد:

کاهش فعالیت خطوط اتوبوسرانی اصفهان با تاکید برفاصله‌گذاری اجتماعی

مدیرروابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان گفت: با توجه به توصیه ستاد مبارزه به کرونا و فاصله گذاری اجتماعی فعالیت خطوط اتوبوسرانی کلانشهر اصفهان کاهش یافت.
سخنگوی ستاد استانی پیشگیری بیماری کرونا در اصفهان:

تردد غیرضروری در سطح شهر و استان اصفهان ممنوع است

سخنگوی ستاد استانی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در اصفهان گفت: تردد غیرضروری در شهر اصفهان و سفر‌های بین شهری تا ۳۰ فروردین ماه با جریمه همراه است.
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها