پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

پایگاه خبری تحلیلی دیدارنیوز

لایحه تأمین امنیت زنان در مراحل نهایی

سخنگوی قوه قضاییه با تاکید براینکه "مبارزه با فساد بدون این و آن" نصب العین دستگاه قضائی است گفت: علاوه بر آنچه که تا امروز انجام شده برای این است که بتوانیم این مبارزه سریع‌تر و علمی تر و … انجام شود و در یکی دو هفته آینده در تهران مجتمع ویژه ای مرکب از دادسرا و دادگاه بدوی و تجدیدنظر و…با حضور نیروهای مجرب تشکیل می‌شود و این مجتمع مأموریت می‌یابد تا روند رسیدگی به دانه درشت‌ها و اخلالگران را انجام دهد.

هنیه: فلسطین نه فروختنی است نه قابل معامله

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد که فلسطین نه فروختنی است و نه قابل معامله و کسی حق برگزاری اجلاس و کنفرانسی را که هدف از آن تثبیت اشغالگری در سرزمین فلسطین است، ندارد.

ذاکریان: تحریم ظریف و رهبری سیاسی است

یک کارشناس مسایل بین‌الملل گفت: تحریم‌های اخیر آمریکا نشان می‌دهد آن‌ها خودشان به ناکارآمدی تحریم‌های اعمال شده تا کنون برای خارج کردن ایران از مسیرش باور دارند.

واکنش «ذوالنور» به تحریم «ظریف» و فرماندهان سپاه

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این‌که «تحریم‌های اخیر آمریکا بی‌خاصیت، است» گفت: ظریف تروریست نیست که آمریکا او را تحریم کرده است. هیچ مبنایی برای تحریم ظریف وجود ندارد جز آنکه آمریکایی‌ها به دلیل آگاهی از بی خاصیتی تحریم‌ها دست به هر حرکتی می‌زنند.

روحانی: دولت آمریکا عامل اصلی ایجاد و تشدید تنش‌ها در منطقه است

رئیس جمهوری با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران هیچ علاقه‌ای به افزایش تنش‌ها در منطقه نداشته و هرگز به دنبال جنگ با هیچ کشوری از جمله آمریکا نیست، تاکید کرد: ما همواره متعهد به توسعه ثبات و امنیت منطقه بوده و در این راستا تلاش خواهیم کرد.
پربازدیدها
آخرین اخبار
پربحث ترین ها