در راستای رسیدگی به اهم مسائل حقوقی شهرداری تهران صورت گرفت

در ادامه ملاقات‌های دوره‌ای شهردار تهران با رئیس قوه قضائیه، حجت الاسلام و المسلمین رئیسی و پیروز حناچی در خصوص اهم مسائل قضایی مرتبط با شهرداری و پرونده‌های مطروحه در دستگاه قضایی با یکدیگر دیدار و به گفتگو پرداختند.

کد خبر: ۵۶۹۲۸
۱۴:۴۷ - ۱۶ فروردين ۱۳۹۹

دیدارنیوز - در این نشست که سید امیرحسین شمس مدیرکل حقوقی شهرداری نیز حضور داشت، گزارش عملکرد یکساله شهرداری تهران در حوزه حقوقی ، قضایی و همچنین پیگیری حقوق عامه به رئیس قوه قضائیه ارائه و اولویت های شهرداری تهران در  موضوعات حقوقی از جمله وضعیت اجرای آرای صادره از کمیسیون ماده ۱۰۰ قانون شهرداری، پرونده های مهم شهرداری تهران در مراجع قضایی و نیز درخواست های شهرداری تهران درخصوص اعمال مقررات ماده ۴۷۷ قانون آیین دادرسی کیفری به تفصیل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ادامه این جلسه ، شهردار تهران ضمن تشکر از حمایت های دستگاه قضایی، تصریح کرد: بدون حمایت های قضایی امکان خدمت رسانی به شهروندان وجود نخواهد داشت.

روابط عمومی معاونت مالی و اقتصاد شهری، در پایان نیز حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی از تلاشها و پیگیریهای شهرداری تهران جهت حل و فصل مسائل حقوقی، قدردانی و بر لزوم تعامل و همکاری هر چه بیشتر میان شهرداری پایتخت و قوه قضاییه جهت احقاق حقوق عامه در مسائل شهری تاکید و از تلاشها و پیگیریهای انجام شده در زمینه مسائل حقوقی در شهرداری تهران  تشکر کرد.


منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم