یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی امشب به پایان رسید تا تکلیف کرسی‌های سبز بهارستان برای آغازی دوباره مشخص شود. از ساعت 8 صبح دوم اسفندماه تا ساعت 24، واجد شرایط رای گیری در ۲۰۸ حوزه انتخابیه در این انتخابات شرکت کردند و پای صندوق های رای آمدند تا ۲۹۰ نماینده پارلمان یازدهم را با دست به مجلس بفرستند.

کد خبر: ۵۲۹۸۲
۰۴:۰۶ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۸

دیدارنیوز - یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی امشب به پایان رسید تا تکلیف کرسی‌های سبز بهارستان برای آغازی دوباره مشخص شود. از ساعت 8 صبح دوم اسفندماه تا ساعت 24، واجد شرایط رای گیری در ۲۰۸ حوزه انتخابیه در این انتخابات شرکت کردند و پای صندوق های رای آمدند تا ۲۹۰ نماینده پارلمان یازدهم را با دست به مجلس بفرستند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حالی به اتمام رسید که تا زمان ارسال این گزارش، نتایج رسمی این مرحله از انتخابات از سوی وزارت کشور اعلام نشده است. ولی آنچه به صورت غیر رسمی از سوی ستادهای انتخاباتی در استانها و شهرستانها به گوش رسانه ها رسیده است با عبارت در "حال تکمیل" منتشر می‌شود:

نتایج انتخابات در استان یزد:
یزد و اشکذر: صالح جوکار
اردکان: محمدرضا دشتی
تفت و میبد: سیدجلیل میرمحمدی
ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز: محمدرضا صباغیان
 
نتایج انتخابات در استان فارس:
شیراز: جعفر قادری، نجابت، احمدرضا پاک فطرت و ابراهیم عزیزی تا این لحظه پیشتاز هستند.
مرودشت: قبادی و رشیدی
فسا: فیروزی
جهرم: رضایی
کوار، سروستان و خرامه: رحیمی و مظفری
کازرون: فریدون عباسی
فیروزآباد: فروردین
اقلید: مسلم صالحی
داراب و زرین‌دشت: عسکری
لارستان: حسین زاده
آباده و بوانات: زارع
استهبان و نی‌ریز: سلیم‌پور
آباده، بوانات، خرمبید وسرچهان: رحیم زارع پیشتاز است. بلارک نفر دوم
 
نتایج انتخابات در استان گیلان:
در تالش، ماسال و رضوانشهر: شکری
رشت: جبار کوچکی‌نژاد پیشتاز است، عظمتی و آقازاده نفرات بعدی
آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر: رمضانی در صدر شمارش آراست و ریحانه احمدی نفر دوم
بندرانزلی: احمد دنیامالی پیشتاز است، حسن خسته بند نفر دوم
شهرستان‌های لاهیجان و سیاهکل: زبیح نیکفر پیشتاز و فرخی نفر دوم
صومعه سرا: دلخوش پیشتاز است، رنجبر نفر دوم
فومن و شفت: بهروزی‌فر پیشتاز است، عاشوری نفر دوم
رودسر و املش: عباسی پیشتاز است، صفری نفر دوم
لنگرود: لاهوتی پیشتاز است، محمد نژاد نفر دوم
رودبار: چگینی پیشتاز است، بابایی نفر دوم
 
نتایج انتخابات در استان تهران:
پاکدشت: فرهاد بشیری نفر اول رقابت‌ها و پس از وی محمود مظفر دوم
ورامین‌، قرچک و پیشوا: حسین نوش آبادی پیشتاز است، محمد هداوندخانی در رتبه دوم است و مجید شصتی نیز نفر سوم آرا مردم است.
دماوند و فیروزکوه: سید احمد رسولی‌نژاد پیشتاز است و شاهرخ رامین در رتبه دوم است و مصطفی خانزادی در رتبه سوم است.
رباط‌کریم و بهارستان: حسن نوروزی
شهریار، قدس و ملارد: حسین حق‌وردی
 
نتایج انتخابات در استان لرستان:
کوهدشت و رومشگان: حجت الاسلام محمدرضا مبلغی
در حوزه انتخابیه بروجرد و اشترینان؛ عباس گودرزی به‌عنوان نفر اول منتخب مردم در مجلس شد.
در حوزه انتخابیه سلسله و دلفان؛ یحیی ابراهیمی به مجلس راه یافت.
در حوزه انتخابی خرم‌آباد و چگنی؛ محمودوند، ملکشاهی‌راد، بیرانوندی و ویسکرمی به دور دوم راه یافتند.
در حوزه پلدختر، حمیدرضا کاظمی پیشتاز است.
 
نتایج انتخابات در استان کرمان:
در حوزه کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی پیشتاز است و پس از وی محمدمهدی زاهدی قرار دارد.
کهنوج : منصور شکراللهی(شورای ائتلاف)
شرق کرمان (بم، ریگان، فهرج و نرماشیر): حجت الاسلام موسی غضنفرآبادی (شورای ائتلاف)
زرند و کوهبنان: عفت شریعتی‌کوهبنانی (شورای ائتلاف)
رفسنجان: حجت الاسلام حسین جلالی (شورای ائتلاف)
شهربابک: غلامعباس رضاحسینی
سیرجان و بردسبر: شهباز حسن پور
جیرفت و عنبرآباد: بهنام سعیدی
بافت، رابر و ارزوئیه: صمدالله محمدی اصولگرا
 
نتایج انتخابات در استان قم:
احمد امیرآبادی فراهانی
حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری
علیرضا زاکانی
موسی پور و حسینیان در رده های بعدی قرار دارند.
نتایج انتخابات در استان مرکزی:
شازند: احمدی بیغش اصولگرا
دلیجان و محلات حجت الاسلام علیرضا سلیمی اصولگرا
اراک، کمیجان و خنداب : علی اکبر کریمی و محمد حسن آصفری
 
نتایج انتخابات در استان اصفهان:
اردستان: حجت‌الاسلام صادق طباطبایی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان) پیروز
فلاورجان: حجت‌الاسلام ناصر موسوی لارگانی (اصول‌گرا) پیروز
فریدن: حسین محمدصالحی
خمینی‌شهر: حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی (ائتلاف اصول‌گرایان)
گلپایگان و خوانسار: مسعود خاتمی (ائتلاف اصول‌گرایان)
نایین و خور و بیابانک: الهام آزاد
کاشان و آران و بیدگل: سیدجواد ساداتی‌نژاد (ائتلاف اصول‌گرایان)
شاهین‌شهر و میمه و برخوار: حسینعلی حاجی‌دلیگانی (ائتلاف اصول‌گرایان)
نطنز و بادرود: رحمت‌اله فیروزی‌پور (ائتلاف اصول‌گرایان)
نجف‌آباد و تیران و کرون: ابوالفضل ابوترابی (ائتلاف اصول‌گرایان)
شهرضا و دهاقان: سمیه محمودی(مستقل)
لنجان: علی یوسف‌پور (اصول‌گرا)
 
نتایج انتخابات در استان همدان:
تویسرکان : پیشتازی محمدمهدی مفتح گرایش اصولگرا
نهاوند : پیشتازی شهبازی گرایش مستقل
رزن: لطفی اصلاح‌طلب
اسداباد : سرمدی اصولگرا
بهار و کبودراهنگ :پیشتازی جعفری گرایش اصولگرا
همدان: حاج بابایی گرایش اصولگرا آقایان نباتی و فلاحی گرایش اصولگرا آقای سید مجتبی حسینی گرایش اصولگرا
 
نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:
فریمان و سرخس: قاضی زاده
نیشابور: ارکانی
تربت جام: رحیمی
چناران: امامی
مشهد: به ترتیب پژمانفر، بحرینی، رحمانی و قاضی‌زاده از بقیه کاندیداها پیشی گرفته‌اند تا این لحظه
کاشمر: کوهسرخی پیشتاز است
تربت حیدریه: زنگنه
سبزوار جوین و...: عنابستانی
گناباد: صفایی
 
نتایج انتخابات در استان اردبیل:
مشگین شهر: محمود عباس زاده اصولگرا
گرمی: ولی اسماعیلی اصولگرا
پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز تا این لحظه: جهانگیرزاده جزو لیست اصلاحات
خلخال و کوثر: تا این لحظه سید غنی نظری از لیست شورای اصولگرایان
اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد
نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:
محمد سرگزی
حبیب الله دهمرده
سید باقر حسینی
فرهاد شهرکی
به ترتیب تاکنون بیشترین آرا را به خود اختصاص داده اند.
 
نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد:
کهگیلویه: محمد موحد
بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر
گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون
 
نتایج انتخابات در استان هرمزگان:
شرق هرمزگان: حسین رییسی جبهه پایداری
غرب هرمزگان: احمد جباری
آخرین آمار تجمیع حوزه مرکزی هرمزگان (صندوق‌های کوچک قشم، بندرعباس و حاجی‌آباد) به ترتیب:
احمد مرادی
محمد آشوری
منصور آرامی
پرویز سالاری
حسین هاشمی
 
نتایج انتخابات در استان البرز:
ساوجبلاغ، طالقان و نظرآباد: علی حدادی پیشتاز است و محمود بهمنی نفر دوم است.
 
نتایج انتخابات در استان خراسان جنوبی:
بیرجند، درمیان و خوسف:حسین خسروی‌اسفزار
فردوس، طبس، بشرویه و سرایان: مجید نصیرایی
قاین و زیرکوه: سلمان اسحاقی
نهبندان و سربیشه: مصطفی نخعی
 
نتایج انتخابات در استان قزوین:
قزوین آبیک و البرز: به ترتیب فاطمه محمدبیگی(شورای ائتلاف)، لطف الله سیاهکلی(ائتلاف)، داوود محمدی(مستقل) و سالار قاسمی(اصلاح‌طلب)
بوئین زهرا و آوج: به ترتیب روح الله عباسپور(ائتلاف)
تاکستان: رجب رحمانی(اصولگرا)
 
نتایج انتخابات در استان خوزستان:
بهبهان: محمد طلامظلومی نامزد شورای ائتلاف
دزفول: آوایی اصلاح طلب پیشتاز است و پاپی‌زاده اصولگرا نفر دوم است
آبادان: سید محمد مولوی(نامزد ائتلاف)
ماهشهر: به ترتیب حبیب آقاجری(نامزد ائتلاف)، جمال صالح زاده(اصولگرا) و امیر حیات مقدم(اصولگرا)
رامهرمز و رامشیر: ابراهیم متینیان(نامزد ائتلاف) از اقبال محمدیان(نماینده فعلی) پیشی گرفته است
ایذه و باغملک: عبدالله ایزدپناه نامزد ائتلاف نفرات بعدی تا این لحظه فرشاد ابراهیم پور و سید حجت موسوی هستند
خرمشهر: سید لفته احمدنژاد تاکنون پیشتاز انتخابات است، نفر دوم کاظم بهردینیِ است
 
نتایج انتخابات در استان کردستان:
سنندج، دیواندره و کامیاران: سیدمهدی فرشادان و محسن فتحی
قروه و دهگلان: به ترتیب حبیب‌الله محمدی‌تلوار و پرویز اوسطی
بیجار: حمدالله کریمی و فرهاد صفری به ترتیب اول و دوم هستند
سقز و بانه: به ترتیب بهزاد رحیمی و محسن بیگلری
مریوان و سرو آباد: به ترتیب عثمان باقدم و شیوا قاسمی‌پور
 
نتایج انتخابات در استان کرمانشاه:
کرمانشاه:
عبدالرضا مصری اصولگرا
محمد رشیدی اصولگرا
جهانبخش امینی اصلاح طلب
اسلام آباد غرب و دالاهو: نادر نادری اصولگرا
کنگاور، صحنه و هرسین: علی رضایی اصولگرا
سرپل ذهاب، قصرشیرین و گیلانغرب: شهریار حیدری مستقل
پاوه، روانسر، جوانرود و ثلاث باباجانی: آرش لهونی اصلاح طلب
سنقر و کلیایی: سید جواد حسینی‌کیا اصولگرا
 
نتایج انتخابات در استان ایلام:
حوزه انتخابیه شمالی ایلام: به ترتیب علی اکبر بسطامی و سارا فلاحی
 
نتایج انتخابات در استان مازندران:
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد: سیدشمس‌الدین حسینی (شورای ائتلاف)
نور و محمودآباد: عبدالوحید فیاضی (شورای ائتلاف) پیشتاز است، بعد از وی ولی الله فرزانه قرار دارد.
آمل: رضا حاجی‌پور اصولگرا
بهشهر، نکا و گلوگاه: غلامرضا شریعتی (شورای ائتلاف)
قائم‌شهر، سوادکوه، جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی: کمال علیپور و کیوان مرادیان دو نامزد اصولگرا به ترتیب بیشترین آرا را کسب کردند
بابلسر: علی‌اصغر باقرزاده (شورای ائتلاف)
بابل: به ترتیب حسن حسن‌نتایج، مهدی سعادتی و علی‌ کریمی‌فیروزجاه
نوشهر، چالوس و عباس‌آباد: تا این لحظه رقابت بین اسحاق صلاحی کجور و محسنی‌بندپی تنگاتنگ است.
ساری و میاندورود: تا این لحظه محسن زارعی، عالیه زمانی و علی بابایی‌کارنامی رقابت تنگاتنگی دارند.
 
نتایج انتخابات در استان آذربایجان غربی:
حوزه ارومیه: روح الله حضرت‌پور، سید سلمان ذاکر، صلاح خان احمدزاده
حوزه نقده و اشنویه: زنجانی
حوزه خوی: عادل نجف‌زاده (اعتدال توسعه)
حوزه سردشت، پیرانشهر: کمال حسین پور (اصولگرا)
حوزه شوط ، پلدشت، ماکو چالدران: محمد علی‌پور (رحمتی)
حوزه شاهیندژ، تکاب: حسن همتی (مستقل) و محمد جواد سبحانی‌فر (مستقل)
حوزه میاندوآب : عیسی زاده
حوزه بوکان: انور حبیب زاده (اصولگرا)
حوزه مهاباد: محمودزاده
حوزه سلماس: رضازاده
 
نتایج انتخابات در استان سمنان:
سمنان، مهدی‌شهر و سرخه: عباس گلرو (شورای ائتلاف)
دامغان: علی‌اکبر علیزاده برمی (شورای ائتلاف)
شاهرود و میامی: علی‌اصغر خانی (شورای ائتلاف)
گرمسار و آرادان: اردشیر مطهری (اصولگرا)
 
نتایج انتخابات در استان آذربایجان شرقی:
سراب و مهربان: یوسف داودی (مستقل)
 
نتایج انتخابات در استان چهارمحال و بختیاری:
اردل، کیار، کوهرنگ و فارسان: قدرت‌اله حمزه
لردگان: حسین بامیری
بروجن: حجت الاسلام و المسلمین امیرقلی جعفری
شهرکرد، بن و سامان: احمد راستینه
 
نتایج انتخابات در استان خراسان شمالی:
شیروان: علی جدی (شورای ائتلاف)
این گزارش در حال تکمیل است


منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم