رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج:

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج گفت: کلاس‌های آموزشی مدیریت پسماند، تفکیک از مبداء و حمایت از حیوانات در سطح مدارس سنندج به منظور آشنایی با نحوه تفکیک پسماند‌های‌تر و خشک از مبداء و نحوه رفتار مناسب با حیوانات به دانش آموزان آموزش داده می‌شود.

کد خبر: ۴۰۴۵۳
۱۱:۲۰ - ۱۳ آبان ۱۳۹۸

۱۴۰ مدرسه در سنندج مدیریت پسماند را آموزش می‌دهد

دیدارنیوز ـ سیروان غفوری با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین برنامه‌های این سازمان بحث تفکیک پسماند‌های خشک از‌تر است، اظهار کرد: تفکیک پسماند نیازمند فرهنگ سازی و اطلاع رسانی مناسب بوده تا شهروندان از نحوه تفکیک زباله از مبداء و همچنین مزایای این طرح آشنا شوند.
 
وی افزود: در راستای فرهنگ سازی و نهادینه کردن آموزش در زمینه تفکیک زباله از مبداء، هماهنگی‌های لازم با اداره آموزش و پرورش به منظور برگزاری کلاس‌های آموزشی در ۱۴۰ مدرسه در سطح ناحیه یک و دو سنندج صورت گرفته است.
 
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج از برگزاری کلاس‌های آموزشی مدیریت پسماند، تفکیک از مبداء و حمایت از حیوانات در سطح مدارس سنندج خبر داد و عنوان کرد: در این کلاس‌های آموزشی نحوه تفکیک پسماند‌های‌تر و خشک از مبداء و نحوه رفتار مناسب با حیوانات به دانش آموزان آموزش داده می‌شود.
 
وی خاطرنشان کرد: به همین منظور سازمان مدیریت پسماند اقدام به تهیه پمفلت، پاورپوینت تحت محوریت کاهش از مبداء، بازیافت پسماند و حمایت از حیوانات نموده و با هدف ترغیب بیشتر دانش آموزان جوایز کمک آموزشی به آن‌ها اهدا می‌گردد.
 
غفوری افزود: کارشناسان سازمان مدیریت پسماند با همکاری انجمن حمایت از حیوانات مافی ژین در سطح مدارس حضور یافته و آموزش‌های لازم را به دانش آموزان ارائه می‌نماید.
 
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج ابراز امیدواری کرد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته طرح آموزش در سطح مدارس ابتدایی سنندج تا پایان سال جاری به صورت کامل اجرایی شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم