مدیرعامل شرکت غله استان ایلام:

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام گفت: آرد مورد نیاز همه نانوایی‌های سیار و ثابت کشیک تمام شهرستان‌های منتهی به مرز مهران تامین شده است.

کد خبر: ۳۸۲۲۱
۱۵:۴۹ - ۲۰ مهر ۱۳۹۸

مشکلی در زمینه تامین آرد نانوایی‌های مهران وجود ندارد

دیدارنیوز ـ کامران سلیمان‌پور اظهار کرد: آرد مورد نیاز همه نانوایی‌های ثابت و سیار مهران و دیگر نانوایی‌های ثابت کشیک و سیار سایر شهرستان‌هایی که در محل تردد زائران هستند از قبل تامین شده است.
 
وی افزود: شهرستان مهران دارای ۲۸ واحد نانوایی ثابت است که همه این واحد‌ها در حالت کشیک قرار دارند و همچنین در شهرستان‌های چرداول، دهلران، ایوان و ایلام که محل عبور زائران است نیز ۱۰ واحد نانوایی به عنوان نانوایی کشیک انتخاب شده اند.
 
سلیمان پور تاکید کرد: هیچ گونه مشکلی در زمینه تامین آرد نانوایی‌های ثابت کشیک و سیار در کنار ایستگاه‌های صلواتی و آشپزخانه‌های پخت غذا برای زائران وجود ندارد و در شهر مهران علاوه بر سهمیه آرد نانوایی‌های کشیک و سیار آرد برای پخت نان مورد نیاز شهروندان این منطقه نیز به اندازه کافی ذخیره شده است.
 
 وی یادآور شد: در صورت نیاز به آرد با توجه به ممنوعیت تردد خودرو‌های سنگین آرد مورد نیاز از طریق ماشین‌های سبک که حق تردد دارند به مناطق یاد شده ارسال خواهد شد تا خللی در روند پخت نان ایجاد نشود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم