سردار منتظرالمهدی که به عنوان مأمور به ستاد مبارزه با مواد مخدر رفته بود با پایان مأموریت به نیروی انتظامی بازگشت.

کد خبر: ۳۵۲۲۴
۱۱:۵۷ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۸

دیدارنیوز - سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری با پایان ماموریت خود در این ستاد به نیروی انتظامی بازگشت.

بر پایه این گزارش اواخر سال گذشته بود که سردار منتظرالمهدی با درخواست و پیگیری سردار مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر و موافقت فرمانده ناجا برای یک دوره کوتاه 6 ماهه به ستاد مواد مخدر رفت و دیری نپایید که این زمان به سر آمد و ماموریتش در ستاد پایان یافت.

سردار منتظرالمهدی با تایید مطلب فوق اظهار داشت: از ابتدا هم برای یک ماموریت چند ماهه و محدود به ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری رفته بودم و موافقت فرمانده ناجا هم بر همین قرار بود.

وی با تاکید بر این مطلب که ستادها باید کار ستادی کنند و اساسا جنس مدیریتی کار وی بیشتر عملیاتی و میدانی است تصریح کرد: در همین ایام کوتاه با توجه به مسئولیت‌های بنده در حوزه‌های پیشگیری، فرهنگی و درمان و کاهش تقاضا تمام تلاش خود را به کار بستند تا در سایه مشاورت با اهل فن و جلب مشارکت‌های مردمی و همکاری سازمان‌ها و همراهی دوستانم در ستاد، با استعانت از حضرت حق توفقیاتی در حوزه‌های فوق‌الذکر داشته باشیم.

مشاور فرمانده ناجا افزود: اگرچه ایام 6 ماهه فرصت کمی بود و طبیعتا در این مدت کوتاه نمی‌شود تحولات بنیادین ایجاد کرد با این وضع تلاش کردیم با اقدامات هدفمند و تعریف پروژه‌های مهم بستری برای تعالی و پیشرفت اساسی به ویژه در حیطه پیشگیری فراهم کنیم و در حوزه‌های درمان نیز گام‌های بلندی برداریم.

وی گفت: در این مدت به کمک اندیشمندان و اساتید حوزه درمان اعتیاد، چارچوب‌هایی ایجاد شد که انشاءالله آیندگان آن را به فرجام مطلوب می‌رسانند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم