سربازان گمنام امام زمان (عج) وزارت اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه، یک سوله با ۸۰۰ تن گندم احتکارشده در غرب شیراز را کشف کردند.

کد خبر: ۳۳۸۵۱
۱۲:۴۱ - ۱۱ شهريور ۱۳۹۸

کشف ۸۰۰ تن گندم احتکارشده در شیراز/  توقیف ۳۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق

دیدارنیوز ـ مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس با اعلام این خبر افزود: این انبار در سامانه انبار‌ها ثبت نشده بود و بررسی اولیه و تحقیقات بعدی حاکی از تخلف احتکار در این انبار بود.
 
علی مبشری گفت: مالک این انبار شناسایی و بازداشت شد و پرونده وی در حال طی مراحل قانونی و بررسی قضایی در تعزیرات حکومتی است.
 
 مامورین انتظامی شهرستان شیراز طی روز‌های گذشته با مشکوک شدن به یکدستگاه تریلر کشنده که در محور‌های مواصلاتی این شهرستان در حال تردد بود اقدام به توقف و بازرسی این خودرو کردند که در این بازدید ۳۵ دستگاه استخراج ارز دیجیتال کشف شد.
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس در این باره گفت: با توجه به نحوه جاساز کردن ماینر‌های مکشوفه و احتمال قاچاق بودن آنها، محموله ضبط و پرونده‌ای در این رابطه تشکیل شد.
 
مبشری افزود: تحقیقاتی درباره این موضوع در شعبه چهارم تعزیرات حکومتی استان انجام و نهایتا مشخص شد محموله مکشوفه به طور غیرقانونی وارد کشور شده و از بندر عسلویه به سمت تهران در حال حرکت بوده که به دام قانون گرفتار شده است.
 
مبشری اضافه کرد: با توجه به محرز شدن تخلف راننده تریلر، شعبه رسیدگی کننده حکم به ضبط دستگاه‌های استخراج ارز دیجیتال مکشوفه و پرداخت جریمه ۱۳ میلیارد ریالی متهم پرونده صادر کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم