با پرداخت اصل مالیات تا پایان مهرماه؛

مدیرکل امور مالیاتی ایلام گفت: مودیان مالیاتی که اقدام به پرداخت اصل مالیات و جرایم غیرقابل بخشش نمایند، می‌توانند تا پایان مهرماه از بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم مالیاتی قابل بخشش بهره‌مند شوند.

کد خبر: ۳۳۵۶۲
۱۰:۵۶ - ۰۹ شهريور ۱۳۹۸

بخشودگی ۱۰۰ درصدی جرایم مودیان مالیاتی ایلام

دیدارنیوز ـ عزیزالله عباسپور اظهار داشت: بر اساس دستور سازمان امور مالیاتی کشور و در راستای حمایت از تولید و فعالان اقتصادی، افزایش رضایتمندی ارباب رجوع و حمایت از مودیان مالیاتی تصمیم‌هایی در زمینه بخشودگی جرایم مالیاتی اتخاذ شده است.
 
وی اضافه کرد: این دستور بر اساس بخشنامه ۲۰۰/۹۸/۴۱ در هشتم مردادماه ابلاغ شده است و همه مودیان مالیاتی حقیقی و حقوقی می‌توانند از مزایای آن استفاده نمایند.
 
مدیرکل امور مالیاتی ایلام تاکید کرد: بر اساس‌ای بخشنامه در صورت پرداخت مانده بدهی قطعی شده از اول تا پایان آبان ماه برای مودیان واحد‌های تولیدی معادل ۹۸ درصد جرایم قابل بخشش و برای سایر مودیان ۹۶ درصد جرایم قابل بخشش مشمول بخشودگی می‌شود.
 
عباسپور یادآور شد: همچنین در صورت پرداخت مانده بدهی قطعی شده از اول آذر ماه تا پایان سال جاری برای مودیان واحد‌های تولیدی، به ازای هر ماه معادل ۲ درصد و برای سایر مودیان معادل ۴ درصد، از درصد بخشودگی مذکور کسر می‌گردد.
 
وی با اشاره به تحقق بیش از ۱۰۰ درصدی درآمد‌های مالیاتی در سال ۹۷ بر تلاش بیش از پیش همکاران جهت تحقق درآمد‌های مالیاتی پیش بینی شده امسال تأکید کرد.
 
عباسپور، پیگیری و تعیین تکلیف پرونده‌های مالیاتی از مراحل ابلاغ، تشخیص، قطعی، تا وصول پرونده‌ها را از اقدامات و فعالیت‌های همیشگی مورد انتظار از همکاران عنوان کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم