مدیر راه و شهرسازی شهرستان دهلران گفت: برای اجرای فاز دوم چهار خطه کردن محور دهلران به اندیمشک ۶۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه می‌شود.

کد خبر: ۳۳۲۰۱
۱۱:۴۵ - ۰۵ شهريور ۱۳۹۸

هزینه ۶۰۰ میلیارد ریالی برای فاز دوم محور دهلران - اندیمشک

دیدارنیوز ـ سلمان ایمانی گفت: فاز اول این پروژه به طول ۱۲ کیلومتر عملیاتی شد و فاز دوم نیز به طول ۱۸ کیلومتر با پیشرفت ۲۰ درصدی در حال اجراست.
 
وی افزود: در این مسیر ۹۰ هزار متر مکعب عملیات خاکی وجود دارد و باید ۹۰ دستگاه پل با دهانه ۲ متری ساخته شود.
 
ایمانی یادآور شد: اجرای راه دسترسی امامزاده سیداکبر (ع) به طول ۲ کیلومتر، تکمیل راه سازی میمه به گوراب به طول هفت کیلومتر، بهسازی مسیر پهله - سرکمر - چم سرخ به طول ۱۰ کیلومتر از دیگر اقدامات این اداره در شهرستان دهلران است.
 
مدیر راه و شهرسازی دهلران ادامه داد: امسال برای روکش راه‌های روستایی این شهرستان شامل شهرک بدر - ولیعصر به طول پنج کیلومتر ۱۰ میلیارد ریال هزینه می‌شود.
 
وی، اجرای طرح تفصیلی شهر دهلران با قرارداد یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را از دیگر اقدامات در دست اجرا بیان کرد و گفت: این پروژه با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.
 
مدیر راه و شهرسازی دهلران اضافه کرد: برنامه واگذاری ۴۰ قطعه زمین به ارزش ۷۰ میلیارد ریال به اقشار ویژه و برنامه واگذاری زمین به ۲۰ خانواده دارای دو معلول و ۱۵ نفر تحت پوشش کمیته امداد به ارزش ۴۰ میلیارد ریال از دیگر اقدامات در دست اجرا این اداره است.
 
ایمانی با اشاره به تعیین و تکلیف نهایی مسکن‌های مهر این شهرستان افزود: واگذاری ۶۰ واحد به بهزیستی، ۱۰۸ واحد به کمیته امداد امام خمینی (ره)، تکمیل ۳۶ واحد و واگذاری به متقاضیان و واگذاری ۵۲۰ واحد از طریق فراخوان عمومی به اشخاص حقیقی و حقوقی به زودی اجرایی می‌شود.
 
مدیر راه و شهرسازی دهلران در خصوص مسکن مهر بخش موسیان نیز گفت: واحد‌های مسکونی این بخش پس از هفت سال به تعداد ۲۷۸ واحد با پیشرفت ۸۷ درصد در حال انجام است که در این خصوص افزایش تسهیلات عملیات اجرایی شروع و به زودی تعیین و تکلیف می‌شوند.
 
ایمانی، انجام فراخوان ارزیابی سرمایه گذاری و اجرای آزاد راه پل زال -مورموری - دهلران - مرز چیلات (آزاد راه نجف اشرف) و مقدمات اجرایی شدن طرح و تامین مالی با همکاری مسولان ارشد استان با بانک‌های عامل ملی و سپه و پارسیان در اجرای طرح و انجام فراخوان جذب سرمایه گذاری جهت اجرای پروژه چهار خطه محور مهران - دهلران - اندیمشک را از دیگر اقدامات حوزه راه وشهرسازی شهرستان دهلران بیان کرد.
 
شهرستان دهلران در ۲۲۰ کیلومتری ایلام واقع است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم