مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل:

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: در تلاش هستیم با استانداردسازی سیستم گرمایشی مدارس سطح استان بخاری‌های نفتی را از مدارس سطح استان اردبیل جمع‌آوری کنیم. 

کد خبر: ۳۳۰۵۱
۱۱:۳۱ - ۰۴ شهريور ۱۳۹۸

سیستم گرمایشی مدارس استانداردسازی می‌شود 

دیدارنیوز ـ دولت لطفی در حاشیه افتتاح آموزشگاه شبانه‌روزی بخش لاهرود مشگین‌شهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال با اجرای طرح استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی در تمامی مدارس سطح استان اردبیل تلاش می‌کنیم بخاری‌های نفتی را از مدارس سطح استان اردبیل جمع‌آوری کنیم. 
 
لطفی خاطر نشان کرد: امسال همزمان با هفته دولت ۳۲ پروژه آموزشی در سطح استان اردبیل شامل ۲۰ باب مدرسه متشکل از ۱۱۲ کلاس درسی و همچنین در کنار آن‌ها نیز چندین نمازخانه و سالن ورزشی در سطح مدارس استان مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد. 
 
وی با بیان اینکه بیش از ۴۲۰ میلیارد ریال برای این پروژه‌ها هزینه می‌شود، ادامه داد: پروژه‌های افتتاحی اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل در سطح مدارس نواحی ۱۹ گانه استان بیش از ۴۲۰ میلیارد ریال برای این پروژه‌ها هزینه می‌شود. 
 
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل ادامه داد: مدرسه سازی بهترین سرمایه گذاری برای رشد فرهنگی جامعه است بطوریکه توجه خیرین نیکوکار به امر مدرسه سازی نشان‌دهنده شناخت صحیح جامعه از اهمیت تعلیم و تربیت آینده سازان این سرزمین است.
 
 به گفته لطفی مدرسه شبانه‌روزی فرزانگان بخش لاهرود با اعتبار حدود ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و در زمینی به مساحت ۶۱۶۰ متر مربع و زیر بنای ۲۰۰۰ متر مربع در دو طبقه ساخته شده است و این مدرسه دارای شش کلاس درس، امکانات و تجهیزات خوابگاهی و شبانه‌روزی است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم