استاندار فارس گفت: مردم اکنون با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند و دستگاه‌های اجرایی باید برای کاهش مشکلات آنان با قدرت ورود کنند و اعتماد مردم را ارج نهند.

کد خبر: ۳۲۹۴۳
۱۲:۳۹ - ۰۳ شهريور ۱۳۹۸

دستگاه‌های اجرایی برای کاهش مشکلات مردم با قدرت ورود کنند

دیدارنیوز ـ عنایت‌الله رحیمی در حاشیه نمایشگاه خدمت مهمترین دستاورد دولت را حفظ امنیت و آرامش و رفع موانع فراروی رونق تولید و اشتغال دانست. 
 
وی با قدردانی از مردم فارس همراهی آنان با دولت را ستود و با یادکرد از اقدامات شایسته آن‌ها در سیل فروردین‌ماه که شیراز را به عنوان شهری مهمان‌نواز در جهان زبانزد کرد، گفت: نوع‌دوستی مردم فارس و یاری‌رساندن آنان به همنوع خود، در بزنگاه‌های دشوار به‌دفعات به یاری دولت آمده است.
 
استاندار فارس با بیان اینکه مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید به مطالبات مردم پاسخی قانع‌کننده دهند و قدردان اعتماد و شکیبایی آن‌ها باشند، افزود: مجریان دستگاه‌های دولتی باید این نکته را که مردم به‌معنای واقعی "ارباب رجوع" هستند، بپذیرند و باور کنند که ما خادم مردم هستیم و باید از سر تواضع با آن‌ها برخورد کنیم؛ هم تکلیف شرعی و هم وظیفه قانونی ماست که پاسخگوی مطالبات آنان باشیم. 
 
رحیمی با تاکید بر اینکه تمام دستگاه‌های اجرایی باید به‌صورت ویژه خدمات بدون منت به مردم ارائه دهند، گفت: مردم اکنون با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می‌کنند و دستگاه‌های اجرایی باید برای کاهش مشکلات آنان با قدرت ورود کنند و اعتماد مردم را ارج نهند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم