استاندار اردبیل گفت که با راه‌اندازی پیست اسکی، متجمع‌های خدماتی در شابیل و همچنین راه‌اندازی پزشکی آبدرمانی، گردشگری در مشگین‌شهر چهار فصلی می‌شود.

کد خبر: ۳۲۷۴۱
۰۹:۲۹ - ۰۲ شهريور ۱۳۹۸

گردشگری مشگین‌شهر چهار فصلی می‌شود

دیدارنیوز ـ اکبر بهنامجو در جریان سفر به مشگین‌شهر و در جلسه اقتصاد مقاومتی این شهرستان افزود: قرار است ۲۰ نفر از پزشکان عمومی استان اردبیل برای طی دوره آموزشی پزشکی آبدرمانی به ترکیه اعزام شوند که چهار نفر از آن‌ها پزشکان مشگین‌شهری هستند.
 
وی بیان کرد: مجتمع‌های آبدرمانی باید به تجهیزات پزشکی آبدرمانی مجهز شوند تا خدمات لازم به گردشگران در تمام فصول ارائه شود.
 
استاندار اردبیل با بیان اینکه ۱۲ طرح اقتصادی و عمرانی در هفته دولت در مشگین‌شهر به بهره‌برداری می‌رسد، اضافه کرد: پروژه‌های خوبی در شهرستان مشگین‌شهر در حال اجرا است و ارزش پروژه‌های قابل بهره‌برداری شهرستان بیش از ۱۳ هزار میلیارد ریال برآورد شده است.
 
بهنامجو همچنین با اشاره به سفر آتی رئیس‌جمهوری به استان اردبیل گفت: در این سفر پروژه‌های خوبی در شهرستان مشگین‌شهر افتتاح می‌شود که از جمله مهم‌ترین آن‌ها فاز اول پروژه (حدید مبتکران) کامیون‌سازی، تولید لامپ‌های ال‌ای دی، مجتمع آبدرمانی سلطان، پایاب سد احمدبیگلو، نیروگاه خورشیدی رضی و راه چهار بانده سه راهی صحرا تا مشگین‌شهر به مسافت ۲۵ کیلومتر می‌باشد.
 
وی با بیان اینکه ۱۵۸ روستای مشگین‌شهر از اینترنت پرسرعت بهره‌مند هستند، اظهار کرد: در برخی از روستا‌ها آنتن‌دهی با مشکل مواجه شده و با برنامه‌ریزی‌های لازم بیش از ۶۲ روستا از اینترنت پرسرعت ۴ G بهره‌مند می‌شوند.
 
در این جلسه تعدادی از طرح‌های دارای مشکل بررسی و تعیین تکلیف شدند و استاندار اردبیل در ادامه با دیدار مردمی چهره به چهره به مطالبات و مشکلات آن‌ها پاسخ داد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم