شعار علیه عرب و هیئت مدیره؛

هواداران پرسپولیس امروز در مقابل باشگاه پرسپولیس تجمع کردند و خواستار استعفای مدیرعامل، هیئت مدیره و سرپرست باشگاه و تیم شدند.

کد خبر: ۲۷۸۳۸
۱۲:۲۶ - ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

دیدارنیوز - دو روز از خبر قطعی حضور برانکو در الاهلی عربستان می گذرد و هواداران پرسپولیس عصبانی تر از هر زمان دیگری، اخبار باشگاه محبوب خود را پیگیری می کنند. آن ها روز گذشته در مقابل باشگاه پرسپولیس تجمع کردند اما تجمع امروز آن ها با تعداد بیشتر و شعارهای رادیکالی تر برگزار شده و هدف آن استعفای مدیرعامل، هیئت مدیره و سرپرست است.
 
اکثر حاضران در تجمع با پیراهن پرسپولیس هستند و در بینشان دختران پرسپولیسی نیز دیده می شود. در این تجمع ابتدا طرفداران سرخپوش مخالفت خود با خرید ستاره به جای بازگرداندن برانکو را اعلام کردند و سپس علیه ایرج عرب شعار دادند. اما دامنه این شعارها گسترده تر شد و در ادامه مهدی محمدنبی، محسن خلیلی، پندار خمارلو و... نیز مورد انتقاد و اعتراض هواداران قرار گرفتند.
 

لحظه به لحظه برتعداد تجمع کنندگان اضافه می شود و آن ها قرار گذاشته اند تا فردا نیز این تجمع را ادامه دهند. پرسپولیسی ها چند بار نیز برانکو را تشویق کردند؛ این در حالی است که زمان حضور ایوانکوویچ در عربستان نیز مشخص شده است.
 
نیروهای انتظامی در محل حضور یافته اند و مراقب اوضاع هستند.
 
زنده از شیخ بهایی؛ تجمع در حمایت از برانکو

حضور بوقچی‌های باشگاه پرسپولیس موجب اعتراض بیشتر هواداران پرسپولیس شد. به نظر طرفداران حاضر در تجمع، آن ها قصد دارند که وضعیت را آرام کنند.
 

هواداران پرسپولیس علیه وزیر ورزش، مهدی محمدنبی، ایرج عرب و کاشانی شعارهایی سر دادند.
 
محسن خلیلی وارد جمع هواداران شد اما پرسپولیسی ها به شدت علیه او موضع گرفتند و به همین خاطر نیروی انتظامی خلیلی را به ساختمان باشگاه بازگرداند.
 
یکی از هواداران پرسپولیس با این بنر در تجمع حضور دارد.
 

پرسپولیسی ها با شعار «عرب بیا بیرون» از مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خواستند تا در جمع آن ها حاضر شود. روز گذشته نیز عرب در میان پرسپولیسی ها حضور نیافت و در وزارت ورزش بود.
منبع: ورزش 3
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم