کلاهبرداری زن همدانی از بازاری ها؛

این خانم از نفوذ خود استفاده کرده و پس از چند ماه فعالیت در بازار همدان اقلام ضروری را با درصد بسیار پایین‌تر از بازار تهیه و در بین بازاریان به فروش می‌رسانده و توانسته بود با این عمل اعتماد آنها را جلب کند.

کد خبر: ۲۵۷۴۳
۰۸:۱۳ - ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸

دیدارنیوز- این خانم از نفوذ خود استفاده کرده و پس از چند ماه فعالیت در بازار همدان اقلام ضروری را با درصد بسیار پایین‌تر از بازار تهیه و در بین بازاریان به فروش می‌رسانده و توانسته بود با این عمل اعتماد آنها را جلب کند.

فرمانده انتظامی استان همدان از کلاهبرداری میلیاردی یک زن همدانی خبر داد و گفت: متهم توانست 10 میلیارد ریال را طی 14 فقره از بازاریان کلاهبرداری کند.

به گزارش کیهان از همدان، سرتیپ، بخشعلی کامرانی صالح گفت: پرونده یک زن که در بازار همدان با عنوان مسئول خرید موسسه خیریه اقدام به کلاهبرداری کرده بود مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در تحقیقات پلیسی مشخص شد این خانم از نفوذ خود استفاده کرده و پس از چند ماه فعالیت در بازار همدان اقلام ضروری را با درصد بسیار پایین‌تر از بازار تهیه و در بین بازاریان به فروش می‌رسانده و توانسته بود با این عمل اعتماد آنها را جلب کند.

فرمانده انتظامی استان همدان عنوان کرد: متهم با این شگرد توانست یک میلیارد تومان را جهت تهیه اقلام مورد نیاز از بازاریان دریافت کند که به محض جمع‌آوری پول، به همراه همسرش از همدان متواری می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پس از شکایت شکات و بررسی پرونده، این کلاهبردار و همسرش که به صورت مخفیانه در یکی از روستاهای شمال کشور سکونت داشت دستگیر و به پلیس آگاهی همدان منتقل شد و در بازجویی‌ها لب به اعتراف گشود و روانه زندان شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم