خیریه ها و موسسات مجاز برای دریافت کمک های مردمی

جمعیت هلال احمر در اطلاعیه‌ای آخرین فهرست موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع آوری کمک‌های مردمی در بحران سیل اخیر را اعلام کرد.

کد خبر: ۲۴۲۱۵
۰۹:۵۷ - ۲۸ فروردين ۱۳۹۸

دیدار نیوز- جمعیت هلال احمر در اطلاعیه‌ای آخرین فهرست موسسات خیریه و انجمن‌های دارای مجوز برای جمع آوری کمک‌های مردمی در بحران سیل اخیر را اعلام کرد.

به گزارش عصر تشکل، در اطلاعیه جمعیت هلال احمر آمده است: پیرو اقدام دادستانی و قوه قضاییه جهت ساماندهی و نظارت بر موسسات و انجمن‌های خیریه و اعطای مجوز فعالیت از سوی جمعیت هلال احمر، آخرین فهرست این بنگاه‌ها جهت تنویر افکار عمومی اعلام می‌شود.

گفتنی است جمعیت هلال احمر به منظور ایجاد حق انتخاب برای مردم نوع دوست کشورمان برای کمک به هموطنان سیل زده و با توجه به ضرورت نظارت در این حوزه و به دستور مقامات قضایی اقدام به اعطای مجوز فعالیت برای موسسات و انجمن‌های عام المنفعه و دارای مجوز از دستگاه‌های ذیربط می‌نماید و از صدور مجوز برای افراد حقیقی معذور است. بنابراین چنانچه موسسات عام المنفعه دیگری نیز تمایل به حضور و فعالیت در این حوزه داشته باشند می‌توانند با مراجعه به سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نسبت به دریافت مجوز اقدام کنند.

لیست این موسسات به قرار زیر است:
 
لیست موسسات خیریه و انجمن‌های مجاز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی
 
 
 
 
لیست موسسات خیریه و انجمن‌های مجاز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی
 
 
 
 
 
 
لیست موسسات خیریه و انجمن‌های مجاز برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم