جلسات سخت و فشرده مسئولان در قم در خصوص تعیین وضعیت استان در شرایط حساس کنونی در حال برگزاری است.

کد خبر: ۵۲۷۸۶
۱۱:۳۷ - ۰۱ اسفند ۱۳۹۸

تصمیمات مهمی که هنوز از درب بسته جلسات بیرون نیامدند

دیدارنیوز ـ پس از شیوع بیماری کرونا و مثبت اعلام شدن نمونه‌های تایید شده از سوی مقامات علوم پزشکی و ووزارت بهداشت، از غروب روز گذشته جلسات سخت و فشرده مدیران استان و معاون وزیر بهداشت در خصوص کنترل این بیماری برگزار شده است.
 
اختصاص دو بیمارستان در قم برای قرنطینه مبتلایان به این بیماری. تلاش‌های پیشگیرانه و کنترلی و نشر این مباحث و مطالب از سوی رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی، تعطیلی مدارس و دانشگاه‌های استان در روز پنجشنبه، ورود گسترده ماسک به قم، تلاش برای خالی کردن مناطق پرتردد و... از جمله اقدامات سریعی بود که در این زمینه انجام شد.
 
در همین رابطه شایعه‌های بسیاری مبنی بر تعویق انتخابات در قم، تعطیلی گسترده مدارس و دانشگاه‌ها و حتی قرنطینه شدن کامل شهر قم در فضای مجازی دست به دست و نقل به نقل می‌شد که همین مسایل باعث شد که ستاد بحران زیستی استان قم با حضور مدیران ارشد ملی و استانی برگزار شود.
 
اعلام دیشب استاندار قم مبنی بر عدم اظهار نظر هریک از مدیران در این خصوص غیر از رئیس دانشگاه علوم پزشکی باعث شد که اخبار به شکل کاملا قطره چکانی به رسانه‌ها تزریق شود. تصمیمات مهم هم اکنون در جلسات استانداری در حال اتخاذ است که به محض اطلاع از این تصمیمات نتایج به اطلاع عموم می‌رسد.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم