پس از اتمام رای‌گیری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، از دقایق ابتدایی بامداد امروز شمارش آرا آغاز و نتایج رسمی در حال اعلام است.

کد خبر: ۵۳۰۶۷
۱۱:۵۵ - ۰۳ اسفند ۱۳۹۸

دیدارنیوز - رییس ستاد انتخابات خوزستان از مشارکت ۴۳ درصدی واجدان شرایط رای در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان خبر داد و گفت: یک میلیون و ۵۲۳ هزار و ۹۱۴ رای در این دوره از انتخابات به صندوقها ریخته شد.

رئیس ستاد انتخابات استان همدان نیز از اتمام شمارش آراء در شش حوزه انتخابیه استان خبر داد و گفت: میانگین مشارکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان همدان حدود ۴۵ درصد است که نسبت به میانگین کشوری بالاتر است.

از مجموع ۲۰۸ حوزه انتخابیه در سراسر کشور تعداد ۱۷۴ حوزه دارای ۱ نماینده، ۲۱ حوزه ۲ نماینده، ۸ حوزه ۳ نماینده، یک حوزه ۴ نماینده، ۲ حوزه ۵ نماینده، ۱ حوزه ۶ نماینده و ۱ حوزه هم ۳۰ نماینده هستند. ۵ حوزه انتخابیه نیز به نمایندگان اقلیت‌های دینی در مجلس یازدهم اختصاص دارد.

از دقایق ابتدایی بامداد امروز (سوم اسفندماه) شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه آغاز شد که نتایج شمارش آرا به شرح زیر است:

نتایج انتخابات مجلس در حوزه‌های «رشت» و «بندرانزلی» اعلام شد

طبق اعلام ستاد انتخابات استان گیلان نتایج نهایی انتخابات مجلس شورای اسلامی در دو حوزه رشت و بندر انزلی مشخص شد.

رئیس ستاد انتخابات استان گیلان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افراد راه یافته به مجلس در حوزه انتخابیه رشت اظهار داشت: «جبار کوچکی‌نژاد»، «سیدعلی آقازاده» و «محمدرضا احمدی سنگری» به‌ترتیب توانستند بیشترین رأی را در حوزه انتخابیه رشت کسب کنند.

محمود قاسم‌نژاد به کاندیدای منتخب مردم در حوزه انتخابیه بندرانزلی نیز اشاره کرد و عنوان داشت: «احمد دنیامالی» با کسب ۱۶ هزار و ۷۳۵ رأی منتخب مردم در حوزه انتخابیه بندرانزلی شد.

"قاسم ساعدی" نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس یازدهم شد

آمار نهایی آرای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه اعلام شد که بر این اساس قاسم ساعدی بار دیگر اعتماد مردم این منطقه را جلب کرد و با اکثریت آرا به پارلمان راه یافت.
قاسم ساعدی با کسب ۱۹ هزار و ۵۸۹ رای اعتماد مردم حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه را جلب کرد و توانست به مجلس شورای اسلامی در دوره یازدهم راه یابد.

نتایج انتخابات مجلس در حوزه‌های انتخابیه استان کرمانشاه

در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین علی رضایی حائز اکثریت آرا شد و در حوزه انتخابیه سنقروکلیایی نیز حجت الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا به‌عنوان منتخب مردم برای دومین بار راهی مجلس شد.

در حوزه انتخابیه اورامانات و شهرستان‌های پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی آرش لهونی با کسب بیشترین تعداد آرا راهی بهارستان شد و در حوزه انتخابیه قصرشیرین، گیلانغرب و سرپل‌ذهاب نیز شهریار حیدری منتخب مردم است.

در حوزه انتخابیه اسلام‌آباد غرب و دالاهو مجتبی بخشی‌پور و نادر نادری بیشترین رأی را کسب کرده، ولی هیچ کدام حائز اکثریت آرا نشدند تا انتخابات در این حوزه به دور دوم کشیده شود تا نماینده این حوزه در ۲۹ فروردین سال آینده تعیین شود.

در حوزه انتخابیه کرمانشاه نیز عبدالرضا مصری نایب رئیس کنونی مجلس بیشترین رأی را کسب کرد و پس از وی محمد رشیدی در جایگاه دوم قرار گرفت، ولی انتخاب نفر سوم بین ابراهیم عزیزی و سلمان محمدی به دور دوم کشیده شد.

عبدالله ایزدپناه نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شد

آمار نهایی آرای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک اعلام شد که بر این اساس عبدالله ایزدپناه با اکثریت آرا به پارلمان راه یافت.

بر این اساس عبدالله ایزدپناه با کسب ۳۳ هزار و ۲۸۰ رای در حوزه انتخابیه ایذه و باغملک توانست از دیگر رقیبان پیشی بگیرد و به مجلس شورای اسلامی راه یابد.

رحمت‌الله نوروزی منتخب مردم علی‌آباد کتول شد

حسین هدایتی کتولی صبح امروز با اشاره به پایان شمارش آرا در این حوزه انتخابیه اظهارداشت: رحمت‌الله نوروزی با کسب ۳۵ هزار و ۹۰۷ رای از ۶۳ هزار و ۵۵۳ آرای ماخوذه، به عنوان نماینده حوزه انتخابیه علی آبادکتول در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

وی افزود: برهمین اساس از مجموع ۶۳ هزار و ۵۵۳ رای، رسول مظفری ۱۰ هزار و ۱۱۷ رأی، علیرضا اسفندیاری ۵ هزار و ۱۰۵ رأی را کسب کردند.

فرماندار علی‌آبادکتول بیان داشت: بنابراین رحمت‌الله نوروزی با حدود ۶۳ درصد آرا رتبه اول را کسب و به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافت.

انور حبیب‌زاده بوکانی" نماینده مردم بوکان در مجلس یازدهم شد

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور انور حبیب زاده بوکانی به عنوان منتخب مردم شهرستان بوکان به مجلس یازدهم راه یافت.

حبیب زاده با کسب ۲۶ هزار و ۹۶۵ رای توانست به مجلس یازدهم راه بیابد.

"یوسف داودی" نماینده مردم سراب در مجلس یازدهم شد

علیار راستگو رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی اظهار داشت: بر اساس نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه سراب، از مجموع ۶۲ هزار و ۹۰۵ رأی مأخوذه، آقای یوسف داودی با ۲۰ هزار و ۲۰۸ رأی به عنوان نماینده این حوزه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

شکراللهی نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شد

عباس تقی‌زاده رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات مجلس استان کرمان صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین آمار شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه استان کرمان گفت: از حوزه انتخابیه کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب منصور شکرالهی حائز بیشترین آرا شده است.

"علی حدادی" نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس یازدهم شد

با پایان شمارش آرا در حوزه انتخابیه ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان، علی حدادی کاندیدای شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب با کسب اکثریت آرا به‌عنوان نماینده مردم این حوزه به خانه ملت راه یافت.

انتخابات مجلس شورای اسلامی در لنجان به دور دوم کشیده شد

بنابر اعلام ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه شهرستان لنجان استان اصفهان انتخابات به دور دوم کشیده شد و علی یوسف‌پور و حسین رجایی در دور دوم برای راه‌یابی به مجلس رقابت خواهند کرد.

اسامی نمایندگان گلستان در ۴ حوزه انتخابیه به طور قطعی اعلام شد

هادی حق شناس صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: مشارکت مردم استان در ۶ حوزه انتخابیه استان گلستان ۵۸ درصد بود که بالاتر از میانگین کشوری است.

وی گفت: در حوزه انتخابیه گرگان و آق‌قلا کار شمارش و جمع‌بندی آرا همچنان ادامه دارد و تلاش می‌کنیم تا قبل از ظهر آمار نهایی را اعلام کنیم. پیش بینی می‌کنیم انتخابات در حوزه گرگان و آق‌قلا به دور دوم کشیده نشود.

استاندار گلستان همچنین اعلام کرد: امان قلیچ شادمهر از حوزه انتخابیه گنبدکاووس، غلامعلی کوهسازی از حوزه انتخابیه آزادشهر و رامیان و رحمت الله نوروزی از حوزه انتخابیه علی آبادکتول به صورت مستقیم به مجلس یازدهم راه یافتند.

وی هم چنین گفت: در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان نیز انتخابات به دور دوم کشیده شد و رقابت بین عبدالجلال ایری و رجب محمد آبادی ادامه خواهدداشت.

استاندار افزود: در حوزه انتخابیه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه نیز رضا آریان‌پور به عنوان منتخب قطعی مردم این منطقه به مجلس یازدهم راه یافته است.

مجید ناصری‌نژاد نماینده مردم شادگان در مجلس یازدهم شد

آمار نهایی آرای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شادگان اعلام شد که بر این اساس مجید ناصری‌نژاد با اکثریت آرا دوباره اعتماد مردم را جلب کرد و به پارلمان راه یافت.

نتایج انتخابات در حوزه‌های انتخابیه استان خراسان جنوبی اعلام شد

‌فرماندار فردوس اظهار داشت: در حوزه فردوس، سرایان، طبس و بشرویه حجت‌الاسلام مجید نصیرایی با ۳۷ هزار و ۳۳۴ رای به‌عنوان نماینده منتخب مردم فردوس، سرایان، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه نیز مصطفی نخعی با ۱۷ هزار ۳۴۱ رأی به عنوان نماینده منتخب مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

فرماندار قاین نیز اظهار داشت: با شمارش آرا در این حوزه انتخابیه سلمان اسحاقی با ۳۱ هزار و ۹۳۴ به عنوان نماینده منتخب مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

یعقوب رضازاده نماینده سلماس در مجلس یازدهم شد

با اعلام ستاد انتخابات کشور یعقوب رضازاده با کسب اکثریت آرا به عنوان نماینده مردم شهرستان سلماس در مجلس یازدهم انتخاب شد.

بر اساس این آگهی رضازاده با ۲۴ هزار و ۷۶۷ رأی انتخاب نخست مردم سلماس شد.

نتایج انتخابات در شهرستان زاهدان اعلام شد

ابوذر مهدی نخعی در زاهدان اظهار داشت: پس از شمارش آراء صندوق‌های رأی در شهرستان زاهدان نتایج انتخابات مشخص شد.

‌فرماندار زاهدان افزود: حسینعلی شهریاری از مجموع ۲۹۷ هزار و ۵۵۴ رای ماخوذه با ۶۵ هزار و ۳۲ رای و فداحسین مالکی با ۶۳ هزار و ۲۷۷ رای حائز اکثریت آرا در حوزه انتخابیه زاهدان شدند و به عنوان نمایندگان حوزه انتخابیه زاهدان به یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی راه یافتند.
 
"حجت‌الاسلام احمدپور" نماینده مردم خواف و رشتخوار در مجلس یازدهم شد

حسین سنجرانی فرماندار خواف اظهار داشت: براساس نتایج اعلام شده حجت‌الاسلام غلامرضا احمدپور با کسب ۶۳ هزار رای به‌عنوان منتخب مردم خواف و رشتخوار راهی بهارستان شد.

مهدی عیسی‌زاده از میاندوآب راهی مجلس یازدهم شد

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور مهدی عیسی‌زاده با کسب ۴۳ هزار و ۱۶ رأی به عنوان نماینده مردم میاندوآب انتخاب شد.

«حمدالله کریمی» و «علیرضا زندیان» از بیجار به دور دوم انتخابات مجلس راه یافتند

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، نتایج انتخابات حوزه انتخابیه «بیجار» را به صورت رسمی اعلام کرد.

بر اساس این گزارش در حوزه انتخابیه بیجار، ۳۷ هزار و ۲۸۶ نفر در انتخابات مشارکت کردند که حمدالله کریمی با ۶۸۴۷ رای و علیرضا زندیان با ۵۸۳۷ رای به دور دوم مجلس یازدهم راه یافتند.

"جلال محمودزاده" نماینده مردم مهاباد در مجلس یازدهم شد

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور جلال محمودزاده نماینده مردم شهرستان مهاباد در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد. در این شهرستان تعداد ۵۰ هزار و ۵۰۴ رأی أخذ شده است.

‌محمودزاده با ۱۹ هزار و ۳۰۴ رأی به عنوان نماینده مردم مهاباد در ۴ سال آینده انتخاب شد.

"پرویز اوسطی" نماینده قروه و دهگلان در مجلس شد

رئیس ستاد انتخابات استان کردستان صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، نتایج انتخابات حوزه انتخابیه «قروه و دهگلان» را به صورت رسمی اعلام کرد.

بر اساس این گزارش ۶۷ هزار و ۵۹ نفر از مردم قروه و دهگلان در انتخابات شرکت کردند که پرویز اوسطی با ۱۷ هزار و ۱۹۶ رأی ماخوذه به‌عنوان نماینده این دو شهرستان در دور اول به مجلس یازدهم راه یافت.

پرویز اوسطی با حمایت شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی در این دوره از انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان‌های قروه و دهگلان شرکت کرده بود.

الهام آزاد نماینده مردم نایین و خور و بیابانک در مجلس یازدهم شد

بنابر اعلام ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک، الهام آزاد با کسب ۸ هزار و ۵۷۰ رأی از مجموع ۲۶ هزار و ۳۱۹ رأی صحیح به‌عنوان نماینده این شهرستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

یک نماینده میانه مشخص شد/ انتخاب نماینده دوم در دور دوم

رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی نتیجه شماری آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه میانه را اعلام کرد.

علیار راستگو رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه این حوزه، صاحب دو کرسی در مجلس شورای اسلامی است، اظهار داشت: بر اساس نتیجه شمارش آرا، آقای مهدی اسماعیلی با کسب ۱۶ هزار و ۸۶۶ رأی از مجموع ۶۸ هزار و ۸۱۴ رأی مأخوذه، به عنوان یکی از نمایندگان این حوزه انتخاب شد.

وی افزود: به دلیل به حد نصاب نرسیدن آرای سایر نامزدها، تکلیف کرسی دوم این حوزه، در دور دوم مشخص می‌شود که بر این اساس آقایان علی شامی با ۱۱ هزار و ۷۰۳ رأی و بهنام صفایی با ۱۱ هزار و ۳۴ رأی در دوم به رقابت می‌پردازند.

محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش دانیال در مجلس شد

محمد کعب عمیر با اکثریت آرا از حوزه انتخابیه شوش دانیال (ع) به مجلس شورای اسلامی راه یافت و سید راضی نوری نتوانست دوباره اعتماد مردم را جلب کند و از راهیابی به پارلمان باز ماند.

اسامی نمایندگان منتخب مردم در دشتستان، دشتی و تنگستان اعلام شد

فرماندار دشتی صبح امروز در جمع خبرنگاران با قدردانی از حضور حماسی مردم در انتخابات ۲ اسفند اظهار داشت: مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان حماسه‌ای بی‌بدیل خلق کردند که سبب ناکامی دشمنان شد.

عبدالله نادری با بیان اینکه در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان ۶۸ هزار ۴۵۷ رای صحیح به صندوق‌ها واریز شد خاطرنشان کرد: در این حوزه انتخابیه غلامحسین کرمی با ۲۹ هزار و ۵۷ رای از مجموع این آرا به عنوان منتخب مردم این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

‌فرماندار دشتستان نیز در جمع خبرنگاران با اشاره به ۸۹ هزار و ۹۴۱ رای ماخوذه در این حوزه انتخابیه افزود: در این حوزه انتخابیه ابراهیم رضایی با ۳۶ هزار و ۵۸۱ رای به عنوان منتخب مردم دشتستان به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

جعفر راستی از شبستر به مجلس یازدهم راه یافت

ستاد انتخابات آذربایجان شرقی در اطلاعیه‌ای نتایج انتخابات در حوزه انتخابیه شبستر را اعلام کرد.

علیار راستگو اظهار داشت: براساس نتیجه شمارش آرا در حوزه انتخابیه شبستر از مجموع ۵۱ هزار و ۸۷ رأی مأخوذه جعفر راستی با ۱۲ هزار و ۵۹۶ رأی به‌عنوان منتخب این حوزه به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

‌رئیس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی همچنین با اشاره به اینکه شمارش آرا در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر نیز رو به اتمام است، افزود: به محض ثبت نتایج هر یک حوزه‌های انتخابیه در سامانه جامع انتخابات نتایج آن به‌صورت رسمی اعلام خواهد شد.

گفتنی است جعفر راستی در این دوره از انتخابات با لیست شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب آذربایجان شرقی وارد انتخابات شد.

نمایندگان مردم در حوزه‌های پارس‌آباد و گرمی مشخص شدند

مطابق اعلام ستاد انتخابات استان اردبیل در حوزه انتخابیه پارس‌آباد، بیله سوار و اصلاندوز، عباس جهانگیرزاده با کسب ۲۴ هزار و ۷۷۲ رأی و در حوزه انتخابیه گرمی، ولی اسماعیلی با ۲۴ هزار و ۱۶۹ رأی به‌عنوان نمایندگان این دو حوزه انتخاب شدند.

علی جدی به‌عنوان نماینده مردم شیروان راهی بهارستان شد

امین‌رضا مرآتی در بجنورد اطهار داشت: علی جدی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی شد.

‌وی افزود: علی جدی با کسب آراء لازم، کرسی نمایندگی مردم شیروان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی را از آن خود کرد.

فرماندار شیروان ادامه داد: هم‌چنین، قربانعلی اسدی و علی محمدزاده در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. بیش از ۶۹ هزار نفر از مردم شیروان در انتخابات شرکت کردند.

علی جدی نامزد مورد حمایت ائتلاف نیرو‌های انقلاب در شهرستان شیروان بود که اکثریت آراء را از آن خود کرد.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس یازدهم معرفی شد

بنابر اعلام ستاد انتخابات کشور، در حوزه انتخابیه خمینی‌شهر حجت‌الاسلام محمدتقی نقدعلی با کسب ۳۶ هزار و ۵۵ رأی از مجموع ۶۹ هزار و ۵۱۸ رأی صحیح به عنوان نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

سید حمید‌رضا کاظمی در حوزه انتخابیه پلدختر و معمولان راهی مجلس شد‌

حسن رضائیان فرماندار پلدختر در پلدختر اظهار داشت: سید حمید‌رضا کاظمی با ۲۵ هزار و ۵۸۹ رای به‌عنوان منتخب مردم پلدختر و معمولان راهی مجلس شورای اسلامی شد و مصطفی چراغی با ۲۲ هزار و ۸۷۷ رای نفر دوم شد.

عیسی جعفری از حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ به مجلس راه یافت

احسان قنبری در همدان اظهار داشت: در شهرستان بهار ۸۵ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن بودند که از این تعداد ۶۸ هزار و ۸۸۴ نفر در انتخابات مجلس یازدهم شرکت کردند.

وی درصد مشارکت بهاری‌ها در انتخابات مجلس یازدهم را ۶۱ درصد عنوان کرد و افزود: از بین کاندیدا‌های انتخاباتی عیسی جعفری با ۳۶ هزار و ۸۸۴ رأی راهی مجلس شد.

سمیه محمودی بار دیگر به‌عنوان نماینده مردم شهرضا در مجلس انتخاب شد

ناصر اسدی در شهرضا با اشاره به نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرضا اظهار داشت: در مجموع دو شهرستان شهرضا و دهاقان ۱۳۹ هزار و ۳۱۳ نفر واجد شرایط رأی دادن بودند.

وی با اشاره به رقابت ۱۶ داوطلب نمایندگی مجلس در حوزه انتخابیه شهرضا افزود: کل جمع آرای مأخوذه در حوزه انتخابیه شهرضا ۶۱ هزار و ۷۹۲ رأی بود.

‌سرپرست فرمانداری شهرضا گفت: سمیه محمودی با کسب ۲۰ هزار و ۵۴۲ رأی به عنوان نماینده مردم شهرستان‌های شهرضا و دهاقان انتخاب شد و بعد از آن فضل‌الله کفیل با ۱۳ هزار و ۹۲۲ رأی نفر دوم و محمدحسین صادقی با ۷ هزار ۶۴۹ رأی نفر سوم شدند.

محمود عباس‌زاده نماینده مردم مشگین شهر در مجلس یازدهم شد

مطابق اعلام ستاد انتخابات کشور در استان اردبیل حوزه انتخابیه مشگین‌شهر، محمود عباس‌زاده از ۷۰ هزار و ۹۷۳ رأی، ۳۲ هزار و ۲۵۴ رأی را کسب کرده است و به مجلس یازدهم شورای اسلامی راه پیدا کرد.

اسامی نمایندگان یزد در مجلس یازدهم اعلام شد

احمد ترحمی در یزد اظهار داشت: ۴۸.۱ درصد مردم استان یزد در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، شرکت کردند.

رئیس ستاد انتخابات استان یزد خاطرنشان کرد: با شمارش آرای صندوق‌های رای، محمدصالح جوکار در حوزه یزد و اشکذر، سیدجلیل میرمحمدی در حوزه تفت و میبد، محمدرضا صباغیان بافقی در حوزه مهریز، ابرکوه، خاتم، بهاباد و بافق و محمدرضا دشتی اردکانی در حوزه اردکان موفق به کسب بیشترین آرا و راهیابی به مجلس یازدهم شدند.

«عنابستانی و محبی» نمایندگان سبزوار در مجلس یازدهم شدند

احمد برادران در سبزوار اظهار داشت: علی‌اصغر عنابستانی با ۷۵۰۰۰ رای و بهروز محبی نجم‌آبادی با ۶۵۰۰۰ رای به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

‌فرماندار سبزوار گفت: آمار نهایی میزان مشارکت در شهرستان سبزوار ۵۲.۴ درصد بود و در مجموع ۱۸۳ هزار و ۴۷۸ رای ماخوذ شده در سبزوار، جوین و جغتای و خوشاب و داورزن در انتخابات مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای خبرگان رهبری اخذ شد.

آمار اولیه برخی حوزه‌های انتخابیه مجلس در استان کرمان اعلام شد

براساس اعلام وزارت کشور، آمار اولیه حوزه‌های انتخابیه سیرجان و بردسیر، شهربابک، زرند و کوهبنان و رفسنجان و انار در استان کرمان اعلام شد. بر اساس این گزارش، شهباز حسن پوربیگلری با کسب ۱۱۱ هزار و ۴۴۴ رای صحیح از حوزه انتخبیه سیرجان و بردسیر حائز اکثریت آرا شد.

مصطفی رضاحسینی با کسب ۴۰ هزار و ۵۸۸ رای از حوزه انتخابیه شهربابک و عفت شریعتی کوهبنانی نیز با کسب ۶۶ هزار و ۵۰۲ رای صحیح از حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان راهی بهارستان شدند.

حسین جلالی نیز با کسب ۱۰۶ هزار و ۶۰۶ رای صحیح از حوزه انتخابیه رفسنجان و انار موفق به کسب اکثریت آرا شد.

حسن رزمیان مقدم به عنوان نماینده درگز در مجلس یازدهم انتخاب شد‌

حسن رزمیان مقدم با انتخاب مردم درگز به عنوان نماینده این شهر در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.
علی فراهی فرماندار درگز در مشهدمقدس، اظهار داشت: از مجموع ۳۴ هزار و ۵۲۷ رای ماخوذه، حسن رزمیان مقدم با ۹ هزار و ۱۸۴ رای و حامد بیهقی با ۸ هزار و ۷۱۷ رای بیشترین آرا را کسب کردند. به این ترتیب حسن رزمیان مقدم به عنوان نماینده مردم درگز در مجلس یازدهم شورای اسلامی انتخاب شد.

گلرو نماینده منتخب مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در مجلس یازدهم شد

عباس گلرو با پایان شمارش آرا نماینده منتخب مردم حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان در مجلس شورای اسلامی شد. گلرو در مجموع توانست تعداد ۳۲ هزار و ۴۱۱ رأی را ازآن خود کرده و به عنوان یازدهمین نماینده مردم حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان به خانه ملت راه یابد.

فرماندار سمنان ضمن تأیید این خبر گفت: پس از گلرو، جمال دامغانیان توانست در مجموع هشت هزار و ۸۰ رأی را به خود اختصاص دهد.

علیزاده از دامغان به خانه ملت راه یافت‌

همزمان با پایان شمارش آرا و مشخص شدن نتایج یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، علی اکبر علیزاده نماینده منتخب مردم حوزه انتخابیه شهرستان آرادان در مجلس شورای اسلامی شد.

علیزاده در مجموع توانست تعداد ۱۱ هزار و ۲۱ رأی را ازآن خود کرده و به عنوان یازدهمین نماینده مردم حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان به خانه ملت راه یابد.

اردشیر مطهری از گرمسار و آرادان به بهارستان رفت

اردشیر مطهری با پایان شمارش آرا به عنوان نماینده منتخب مردم حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان در استان سمنان راهی بهارستان شد. مطهری در مجموع توانست تعداد ۱۳ هزار و ۱۳۰ رأی را ازآن خود کرده و به عنوان یازدهمین نماینده مردم حوزه انتخابیه مرکز استان سمنان به خانه ملت راه یابد.

فرماندار گرمسار ضمن تأیید این خبر گفت: پس از مطهری، اسماعیل رجبی توانست در مجموع ۶ هزار و ۴۱۱ رأی را به خود اختصاص دهد.

وجید رجائی اضافه کرد: روح‌الله مطهری زاده نیز با کسب تعداد پنج هزار و ۳۵۴ رأی نفر سوم این انتخابات در حوزه انتخابیه مرکز استان شد.

به گفته وی، مجموع ارای مأخوذه حوزه انتخابیه سمنان، مهدی‌شهر و سرخه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۳۱ هزار و ۴۷۲ رأی بود.

محمدرضا دشتی نماینده اردکان در مجلس یازدهم شد

‌فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان اردکان، نتایج نهایی شمارش آرای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اردکان را اعلام کرد.

بهروز شهابی‌زاد ضمن تقدیر از حضور باشکوه مردم اظهار داشت: از مجموع ۳۱.۰۴۲ رأی مأخوذه در این حوزه، نامزد‌های زیر به ترتیب حائز اکثریت آرا شدند:

۱- محمدرضا دشتی اردکانی با تعداد آرای ۱۵.۸۴۸،
۲- سید اکبر حسینی‌نژاد با تعداد آرای ۵.۳۰۹،
۳- سید محمود وزیری با تعداد رأی ۱.۷۴۴

سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس یازدهم شد

فرماندار کاشان گفت: سیدجواد ساداتی‌نژاد با کسب حداکثریت آرا نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس یازدهم شد.

علی اکبر مرتضایی با اشاره به تجمیع آراء ابراز داشت: با تجمیع آرا و ثبت در سامانه سیدجواد ساداتی نژاد موفق به کسب رای اعتماد مردم شد و به عنوان نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس معرفی شد.

حسین حاتمی نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس یازدهم شد

حسین حاتمی کاندیدای شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب در حوزه انتخابات کلیبر، خداآفرین و هوراند راهی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شد.

فرماندار شهرستان کلیبر در اطلاعیه‌ای نتایج انتخابات حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند را به‌صورت رسمی اعلام کرد.
بر اساس این اطلاعیه، حوزه انتخابیه کلیبر، خودآفرین و هوراند از مجموع ۵۷۹۹۶ رأی حسین حاتمی با ۱۷۶۲۵ رأی به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

گفتنی است حسین حاتمی در این دوره از انتخابات با لیست شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب آذربایجان شرقی وارد انتخابات شد.

رسول خدابخش فرماندار کلیبر در کلیبر اظهار داشت: مجموع کل آرای مأخوزه در حوزه‌ی انتخابیه کلیبر، خداآفرین و هوراند ۵۷، ۹۹۶ رأی بوده و میزان مشارکت در سراسر حوزه انتخابیه ۷۷.۰۵ درصد و در شهرستان کلیبر ۸۰.۳۵ درصد است.

حسین خسروی اسفزار پیروز میدان انتخابات در حوزه انتخابیه بیرجند، خوسف و درمیان شد

‌علی ناصری در بیرجند، با اشاره به آمار نهایی انتخابات در حوزه بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در مجموع در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف ۱۴۴ هزار و ۸۵۰ رأی اخذ شده است.

وی افزود: از این تعداد رأی مأخوذ شده حسین خسروی اسفزار با ۷۲ هزار و ۸۷۲ رأی به‌عنوان نماینده منتخب مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

فرماندار بیرجند با بیان اینکه از آرای اخذ شده ۴۵ هزار و ۵۹۵ رأی مربوط به محمدرضا مجیدی بوده است بیان کرد: همچنین ۹ هزار و ۱۱۴ رأی مربوط به علیرضا حسینی است.
 
نماینده مردم گناباد در مجلس مشخص شد

حامد قربانی اظهار داشت: مردم گناباد بار دیگر با حضور حماسی خود پایبندی خود را به نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کردند و حضور ۶۳ درصدی در پای صندوق‌های رأی داشتند.

فرماندار گناباد تاکید کرد: محمد صفایی دلویی با کسب بیش از ۵۰ درصد آراء به عنوان نماینده منتخب مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

نمایندگان استان کهگیویه و بویراحمد در مجلس یازدهم مشخص شدند

احمد جمالی در یاسوج، جمع خبرنگاران با قدردانی از حضور مردم در انتخابات مجلس اظهارداشت: پس از شمارش آرا در ۳ حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد از حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا مهدی روشنفکر به مجلس راه یافت.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: از حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمٔی، چرام و لنده حجت الاسلام سیدمحمد موحد راهی بهارستان شدند.

جمالی افزود: از حوزه گچساران و باشت غلامرضا تاجگردون با اکثریت آرا به مجلس راه یافتند.

عفت شریعتی به عنوان نماینده زرند و کوهبنان انتخاب شد

علی صادق زاده در زرند اظهار داشت: با توجه به روبه پایان بودن شماره آرای در شهرستان‌های زرند و کوهبنان خانم عفت شریعتی کوهبنانی با اکثریت رای مردم به عنوان نماینده مردم شهرستان زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی انتخاب شد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان‌های زرند و کوهبنان افزود: از مردم شهرستان‌های زرند و کوهبنان جهت حضور پرشور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر را داریم.
منبع: انتخاب
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم