مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خبر داد:

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به بازگشایی راه ۵۰ روستای استان که به دلیل بارش برف مسدود شده بود، گفت: هم اکنون تمام راه‌های مواصلاتی باز است.

کد خبر: ۴۹۸۱۲
۱۰:۵۷ - ۰۲ بهمن ۱۳۹۸

بازگشایی راه ۵۰ روستای کرمانشاه/ هنوز در برخی محور‌ها کولاک داریم

دیدارنیوز ـ فریبرز کرمی با اشاره به بارش برفی که طی ۲۴ ساعت گذشته در اکثر محور‌های استان داشتیم، اظهار کرد: با اقداماتی که انجام شده، هم اکنون تمامی راه‌های اصلی و فرعی استان باز است.
 
کرمی از برف‌روبی بیش از ۱۸۶۳ کیلومتر از راه‌های اصلی سطح استان در این مدت خبر داد و عنوان کرد: طی حدود پنج ساعت کولاکی که داشتیم به ۱۰۷ خودرو گرفتار در برف نیز امدادرسانی شد.
 
به گفته این مسئول، در این مدت ۷۸۰ تن شن و نمک در راه‌های استان مصرف شده و بیش از ۱۶۴ نیرو و ۱۰۹ دستگاه ماشین‌آلات نیز پای کار بوده است.
 
وی همچنین از برف‌روبی ۹۲۲ کیلومتر از راه‌های روستایی استان هم خبر داد و عنوان کرد: راه حدود ۵۰ روستای استان مسدود شده بود که اکنون بازگشایی شده است.
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه از مصرف ۱۳۰ تن شن و نمک در راه‌های روستایی استان نیز یاد کرد و گفت: در راه‌های روستایی نیز ۴۵ نیرو و ۳۱ دستگاه ماشین آلات پای کار بودند.
 
کرمی با بیان اینکه در برخی از محور‌های استان هم اکنون نیز درگیر کولاک مقطعی هستیم و تردد در این محور‌ها با زنجیرچرخ امکان دارد، یادآور شد: این محور‌ها شامل محور اسلام آبادغرب در منطقه حسن‌آباد و چهارزبر، سرمیل در دالاهو، قلاجه در گیلانغرب، مله‌ماس در سنقر و تمامی محور‌های اورامانات شامل پاوه، ثلاث باباجانی، جوانرود و روانسر است.
 
وی ادامه داد: با توجه به برودت هوایی که داشتیم، نمک‌پاشی در محور‌های مواصلاتی به جهت جلوگیری از یخ زدگی نیز از صبح امروز آغاز شده است.
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم