رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: کلیه مراحل دریافت مدارک و بررسی کارشناسی جواز‌های تأسیس و توسعه، توسط خانه صنعت، معدن و تجارت استان انجام می‌شود.

کد خبر: ۴۹۵۷۳
۱۳:۰۳ - ۳۰ دی ۱۳۹۸

تفویض اختیار صدور جواز‌های تاسیس و توسعه صنعتی به خانه صنعت، معدن و تجارت

دیدارنیوز ـ بهروز اسودی با اعلام این خبر، افزود: تمامی مراحل دریافت مدارک و بررسی کارشناسی درخصوص درخواست صدور، اصلاح، تمدید و انتقال جواز تأسیس و توسعه به خانه صنعت، معدن و تجارت استان تفویض شده است.
 
به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان این مدیر مسوول تصریح کرد: این مراحل از طریق سامانه بهین یاب با رعایت کلیه ضوابط و مقررات مربوط و برای داخل شهرک‌ها و نواحی صنعتی انجام می‌شود.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اظهار کرد: به‌منظور انجام مطلوب امور و ارائه خدمات بهتر به متقاضیان، این اقدامات از دیروز ۲۹ دی ماه در استان صورت گرفته و تائید نهایی و صدور جواز‌ها همچنان توسط سازمان صمت استان انجام می‌شود.
 
اسودی گفت: دسترسی‌های لازم در فرآیند‌های مربوطه برای کارشناسان و رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان در سامانه هماهنگ ایجاد و پشتیبانی لازم در خصوص امور مربوط به این سامانه انجام شده است و نظارت بر حسن اجرای امور بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان است
منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
گفتگو
یادداشت
پربازدیدها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار
عکس
بشنوید
فیلم